Vanishing Floor Slide

Vanishing Floor – klasyczna platformówka ze znikającymi poziomami

Jeśli dysponujecie dobrą pamięcią oraz szybkimi palcami to bez wątpienia powinniście zwrócić swoją uwagę na „Vanishing Floor” – klasyczną grę platformową stworzoną z myślą o urządzeniach przenośnych pracujących pod kontrolą platformy systemowej „Google Android” oraz „Apple iOS”.

Vanishing Floor Slide

„Vanishing Floor” za stworzenie, którego odpowiedzialne jest studio „VoxelTrapps”, jak każda produkcja platformowa wymaga od gracza zręczności, dobrego cela oraz spostrzegawczości. Na tle konkurencji wyróżnia się jednak dość zaskakującym oraz niespotykanym nigdzie indziej twistem w rozgrywce. Dodatkową umiejętnością, która będzie nam niezbędna do ukończenia tego tytułu, jest dobra pamięć, ponieważ poziomy widoczne są tylko przez ułamki sekund. Przez większą część gry biegniemy naprzód nie widząc platform, na które musimy wskoczyć.

Na gracza czekają automatycznie generowane, nieskończone lokacje oraz zabawne kostiumy do odblokowania, co pozwoli zdecydowanie wydłużyć czas spędzony z produkcją. Poziom trudności wzrasta stopniowo, by w miarę postępów w grze ta stała się niezwykle wymagająca. Jeśli jesteście fanami pikselowej grafiki oraz chiptunowej muzyki to „Vanishing Floor” was urzeknie.

Jak produkt prezentuje się w akcji możecie zobaczyć w materiale dostępnym poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=L0tvVh-7tzM

Warto zaznaczyć, iż gra jest całkowicie darmowa, a pobrać ją można poprzez sklep „Google Play” oraz „Apple AppStore”:

Źródło: Play.google.com, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

                                                                      

Dodaj komentarz

117 More posts in mobile category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...