Vertis Expi – propozycja Overmaxa kierowana do bardziej wymagających

Mniejsi producenci smartfonów, coraz śmielej poczynają sobie na rynku technologicznym. To dobrze, gdyż konkurencja napędza rozwój. Weźmy takiego Overmaxa – coraz częściej słyszymy o produktach tejże firmy. Pod koniec miesiąca poznamy kolejną słuchawkę producenta i to nie byle jaką.

Vertisik750x300

Model Vertis Expi ma być skierowany do bardziej wybrednej klienteli oraz do użytkowników biznesowych. Słuchawka, choć posiada więcej niż przyzwoitą konfigurację sprzętową nie może konkurować z flagowymi modelami czołowych producentów urządzeń mobilnych. Nie znaczy to jednak, że produkt nie jest wart zainteresowania. Jeśli cena będzie stała na odpowiednim poziomie, Overmax może przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów. Poza niezłą specyfikacją, producent promując produkt może bazować na rosnącej popularności swojej marki.

Urządzenie pozwalające na pracę dwóch kart sim jednocześnie zostało wyposażone w chipset Broadcomm BCM23550. Jest to czterordzeniowa jednostka taktowana zegarem 1.2 GHz, wspierana układem graficznym VideoCore IV wykorzystującym OpenGL ES 2.0. Dodajmy do tego 1 GB pamięci RAM i powiedzmy sobie szczerze – jest całkiem przyzwoicie.

Obraz będzie wyświetlany na 4.5 – calowym ekranie IPS 2, pracującym w rozdzielczości QHD (960 x 540 pix). Zdjęcia wykonane 8 Mpix tylnym lub 2Mpix przednim aparatem można zapisywać na 4GB wbudowanej pamięci lub na karcie SD, gdyż producent zdecydował się umieścić w Vertis Expi gniazdo na karty.

Smartfon pracujący pod kontrolą Androida JellyBean w wersji 4.2 będzie dostępny w dwóch kolorach (czarny i biały). Dodatkową zaletą urządzenia jest obsługa Areo2. Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalną cenę Vertisa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...