VoD Onet Premium już dostępne na Samsung Smart TV

Aplikacja VoD Onet otrzymała aktualizację na urządzenia Smart TV z roku 2012 i 2013, poszerzającą usługę o sekcję Premium. Użytkownicy zyskują dzięki temu dostęp do atrakcyjnych treści takich jak najnowsze produkcje filmowe: „Drogówka” czy np. „Jeździec znikąd” studia Disney oraz przedpremierowe odcinki popularnych seriali.

Repertuar VoD Onet prezentuje się nad wyraz okazale. Znajdziemy tutaj produkcje przeznaczone dla całej rodziny m. in.: „Samoloty” czy „Uniwersytet Potworny”, jak również dla starszego odbiorcy: „Układ Zamknięty” czy nagrodzone na festiwalu w Berlinie „Bejbi Blues” Katarzyny Rosłaniec. Z kolei Miłośnicy kina zagranicznego także nie mają powodów do narzekań, bowiem przepastne zbiory aplikacji kryją w sobi:e serię „Kill Bill” Quentina Tarantino, „Czekoladę”, „Angielskiego Pacjenta”, „Malenę” i wiele więcej.

Co tydzień w sekcji Premium regularnie pojawiać się mają kolejne premiery filmowe, a przyjemności z ich oglądania nie będą nam zakłócać uciążliwe reklamy. Amatorzy popularnych produkcji TVP obejrzeć mogą z kolei przedpremierowe odcinki swoich ulubionych seriali.

http://www.youtube.com/watch?v=WGYPx1fk4to

Aktualna wersja aplikacji jest obecnie dostępna wyłącznie na Samsung Smart TV. Update zostanie automatycznie zainicjonowany po uruchomieniu usługi. Nowi użytkownicy pobiorą program z platformy Samsung Apps. Chociaż sama aplikacja jest bezpłatna, należy pamiętać, że za niektóre treści, przyjdzie nam zapłacić.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...