Player.pl

VOD Player.pl z HBO i Canal+

Wczoraj oferta serwisu Player.pl wzbogaciła się o dwa niezwykle atrakcyjne elementy. Mam tu na myśli pakiet Canal+ oraz pakiet HBO, które mają szansę przyciągnąć do rzeczonego VOD nowych klientów. Ważne jest to, że korzystanie z nowości nie wiąże się z koniecznością zawarcie pisemnej umowy zobowiązującej do cyklicznego ponoszenia opłat.

Player.pl

Wielokrotnie powtarzam w publikacjach, że VOD jest czymś na kształt telewizji przyszłości. Jesteśmy społeczeństwem zapracowanym, spędzającym wolny czas na wszelakiej maści aktywnościach. Jedną z nich jest oglądanie seriali tudzież filmów, na które niestety nie możemy pozwolić sobie zbyt często, a już na pewno nie wtedy, kiedy mamy na to akurat ochotę. Z tego też powodu telewizja linearna traci na znaczeniu. Dotyczy to w szczególności osób w młodym i średnim wieku. Sam jestem tego niemal książkowym przykładem. Tradycyjne programy telewizyjne zdają się dla mnie nie istnieć. Choć ponoszę z tego tytułu koszty, wolę korzystać z rozrywki, wtedy kiedy mam na to czas (i ochotę).

Niestety, w kręgu moich i jak mniemam, nie tylko moich zainteresowań są kanały takie jak Canal+ czy HBO. Chcąc z nich skorzystać, dotychczas trzeba było wiązać się przynajmniej dwuletnią umową z dostawcą telewizji kablowej lub satelitarnej. Teraz, dzięki Player.pl wszystko będzie szybsze i wygodniejsze.

Player.pl, czyli Canal+ i HBO bez zobowiązań

Odwiedzając TEN adres, możemy zapoznać się z pełną ofertą programową serwisu Player.pl. Mam tu na myśli oczywiście warianty płatne, czyli pakiety, z których należy wyróżnić:

  • START (10 zł) — potężna biblioteka seriali i filmów grupy TVN bez reklam, wcześniejsze premierowe odcinki seriali.
  • START EXTRA (20 zł) — 12 kanałów live, wcześniejsze premierowe odcinki seriali.
  • BEST TV (40 zł) — 28 kanałów live, wcześniejsze premierowe odcinki seriali, bogata kolekcja seriali rodzinnych.

Do powyższych dołączyły właśnie nowe pakiety, dzięki którym skorzystamy z kontentu Canal+ oraz HBO. Pierwsza z wymienionych telewizji w kwocie 80 zł miesięcznie (bez zobowiązania) pozwoli nam na oglądanie 21 kanałów live, wyselekcjonowanej oferty sportowej i serialowej Canal+ oraz filmów dla całej rodziny. Pakiet HBO (25 zł, jako wariant dodatkowy pakietu START EXTRA) to oferta odnosząca się do dostępu do programów HBO, HBO 2 oraz HBO 3.

Czy warto?

Nie będę ukrywał, że ceny zaproponowane przez Player.pl, choć uczciwe, są w mojej ocenie wysokie. Canal+ za 80 złotych miesięcznie to lekkie przegięcie. Podobnie wygląda kwestia HBO, do którego musimy przecież dokupić opcję START EXTRA, co obciąży nas kwotą 50 zł miesięcznie. Fakt, dostępne na platformie materiały mogą być dla wielu interesujące, ale obawiam się, że osoby opłacające inne niż Player.pl usługi VOD nie zdecydują się na dodatkowe koszty. Inwestycja w rozrywkę ma u każdego określony budżet.

Dla maniaków kina domowego nowa oferta Player.pl będzie z pewnością atrakcyjna i podejrzewam, że wspomniane osoby staną się klientami TVN-u, choćby czasowymi. Wspominałem już o tym, że w przypadku najnowszych pakietów nie ma potrzeby deklaracji wielomiesięcznego opłacania abonamentu? Oznacza to, że chętni na HBO lub Canal+ mogą zafundować sobie jedynie wakacyjną rozrywkę, bez wiązania się z operatorem lub innym dostawcą usług. Genialne.

Zainteresowanych odsyłam na stronę oferty Player.pl, na której możecie zapoznać się ze szczegółami.

Źródło: Player.pl

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...