Warhammer Total War II

W Błaszkach odbyła się Warhammer Total War II Polska Liga Walk Rycerskich

W drugim turnieju Polskiej Ligi Walk Rycerskich triumfował łódzki KS Rycerz. W finałowej walce Błaszki Warhammer Total War II pokonali gościnnie występujący Zapadnia Baszta, utytułowany zespół z Rosji, kolebki sportowych walk rycerskich. 

Turniej w Błaszkach rozpoczął się od konkurencji 16 vs 16, traktowanych jako rozgrzewka. Starcia 5 vs 5 od początku przebiegały pod dyktando dwóch drużyn – Zapadnia Basta oraz KS Rycerza, obie wygrały swoje grupy i w półfinałowych starciach zmierzyły się odpowiednio z Silesią oraz debiutantami w lidze Warsaw Hunters. 

Opublikowany przez Centrum Dawnych Sztuk Walk na 14 października 2017

W walce o trzecie miejsce to właśnie młoda drużyna związana z Centrum Dawnych Sztuk Walk triumfowała. Wsparciem byli z pewnością dwaj wielokrotni reprezentanci kraju Emil Guz oraz Krzysztof Wicher. To oni nadawali ton warszawiakom, którzy okazali się rewelacją imprezy. Finałowe starcie to był już majstersztyk sportowych walk rycerskich. Ostatecznie wygrał KS Rycerz, co było lekkim zaskoczeniem zważając na pozycję Rosjan w tym sporcie. 

🏆Błaszki wyniki🏆1 KSR 12 западная башня3 Warsaw Hunters4 Silesia 5 Fabryka Świń6 Sierotki7 Ksr 28 Von massow9 Warmia i Mazury

Opublikowany przez Rycerska Kadra Polski na 14 października 2017

Następny turniej Polskiej Ligi Walk Rycerskich odbędzie się 18 listopada w Sieradzu. 

 

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...