DL slide

W Dying Light: The Following Enhanced Edition ponownie wcielimy się w zombie

Do debiutu rynkowego wzbogaconej edycji „Dying Light” pozostało niewiele czasu. Techland postanowił zatem przypomnieć o tym fanom zombiaków i opublikował nowy zwiastun przedstawiający asymetryczny tryb PvP „Be the Zombie” poszerzony miedzy innymi o takie elementy, jak pojazdy terenowe „buggy”.

DL slide

Na czym dokładnie polega asymetryczny tryb „Be the Zombie”? Jest to nowy wymiar rozgrywki, w której czterech graczy mierzy się z piątym wcielającym się w „Ocaleńca” czy „Nocnego Łowcę”. Wspomniany tryb był już dostępny w podstawowej edycji „Dying Light”, jednak zmiany w postaci dodania samochodów oraz nowej mapy wprowadziły do gry powiew świeżości. Warta odnotowania jest dość duża personalizacja pojazdów, o czym przeczytać możecie tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=QePMczKizuw

Tryb ‘Be the Zombie’ w rozszerzeniu to zupełnie inna rozgrywka i to nie tylko ze względu na buggy oraz nowe środowisko, ale także z uwagi na zmiany w balansie postaci, które przygotowaliśmy dla Nocnych Łowców – tłumaczy Producent Tymon Smektała. Wszystko to składa się na zupełnie nowe doświadczenie, które zaskoczy nawet weteranów trybu ‘Be the Zombie – dodaje Smektała.

Jeśli sądzicie, że to koniec nowości, jakie uda wam się odkryć w „Enhanced Edition”, to już spieszę z wyjaśnieniami. W grze pojawi się nowy poziom trudności „The Nightmare” (koszmar) ograniczający użycie broni z „Easter Eggów”, wprowadzający kary doświadczenia po śmierci itp. Poznaliśmy także zarys linii fabularnej w udostępnionym niedawno przez polskich developerów materiale filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=n-YAUSsk4xM

Na koniec zostawiłem małą niespodziankę od twórców, którzy przygotowali dla fanów żywych trupów filmik prezentujący ewolucję zombie w kulturze masowej:

http://www.youtube.com/watch?v=Z4nLPrf_3V8

Premiera „Dying Light: The Following Enchanced Edition” ustalona została na 9 lutego 2016 roku, a tytuł pojawi się na platformach: „PC”, „PlayStation 4” oraz „Xbox One”.

Więcej o grze dowiecie się, odwiedzając oficjalną stronę produkcji.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...