W USA pojawiła się nowa reklama MOTO X

MOTO X – tak nazywa się nowy produkt motoroli. O samym urządzeniu mówiło się od dawna, jednak bez żadnych konkretów. Z nowej reklamy nie dowiemy się niestety za wiele, jednak potrafi ona zbudować odpowiednie napięcie przez premierą smartfona.

Moto-X-fot.-slashgear.com-1-172266

Od początku mówiono o tym, że sprzęt pozwoli użytkownikowi na pełną personalizacje. Reklama jest tego wyraźnym potwierdzeniem. Każdy będzie mógł zaprojektować urządzenie samodzielnie, lecz nie podano z jakich komponentów dostępnych dla MOTO X będzie można wybierać. Z pewnością producent pozwoli na wybór koloru, możliwe, że nawet materiału z którego wykonany jest smartfon.

Marzeniem byłaby sytuacja, w której Motorola da nam wybór co do procesora, grafiki oraz wielkości ekranu, ale tego raczej bym się nie spodziewał. Pochłonęło by to zbyt wiele środków finansowych i urządzenie musiałoby być sprzedawane po kosztach.

Przykrą wiadomością okazuje się dostępność, a właściwie jej brak w Europie. Smartfon zostanie wypuszczony jedynie na rynek amerykański. Oczywiście będzie go można nabyć za pośrednictwem międzynarodowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów, jednak to nie to samo. Każdy wolałby najpierw własnoręcznie sprawdzić działanie Moto X przed zakupem.

Nie mniej jednak, samo urządzenie wzbudza sporo emocji i może się okazać czymś naprawdę wyjątkowym.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...