War Thunder – 1.53 „Nawałnica Ognia”

Lubicie czołgi i samoloty? Jest już dostępna kolejna aktualizacja War Thunder – 1.53 „Nawałnica Ognia”. Oprócz nowego silnika i usprawnień będzie można korzystać z nowych jednostek, którymi są brytyjskie czołgi.

Dla osób niemających wcześniej styczności z grą krótkie wyjaśnienie. War Thunder jest darmową, międzyplatformową produkcją z gatunku MMO w polskiej wersji językowej. Dostępna jest na PC, PS4, Mac oraz Linux. Walka toczy się na lądzie i w powietrzu a to wszystko w 400 odwzorowanych historycznie czołgach i samolotach. Kolejne aktualizacje pozwalają cieszyć się użytkownikowi nowymi jednostkami.

„Nawałnica Ognia”, czyli nazwa najnowszej aktualizacji, to wyrzutnia rakiet, znana m.in. z amerykańskiego czołgu M26 Pershing z wieżyczką T99. Oczywiście wszystkie jednostki posiadające „Nawałnicę” trafią do gry, by umożliwić graczowi prowadzenie agresywnego ostrzału.

W samej rozgrywce zmieniono wersję silnika gry, Dagor Engine 4.0. Wpłynie on znacząco na grafikę produkcji. Elementy scenerii będą wyglądać bardziej realistycznie, dzięki zaawansowanym algorytmom interpretacji odbić światła. To nie wszystko, bo nowa wersja silnika obsłuży technologię NVIDIA GameWorks. Będzie można niszczyć duże elementy wirtualnego świata a na fale wpływ będą miały siła i kierunek wiatru.

Wprowadzenie nowych funkcji powoduje zmianę rozgrywki. Od teraz zniszczenie elementu w grze spowoduje jego zniknięcie dla pozostałych graczy. Produkcja wygląda tak samo pięknie dla użytkowników PC, jak i dla posiadaczy konsol. Wszystko to za sprawą współpracy artystów z Gaijin (producent gry) z inżynierami z NVIDIA GameWorks Effects Studio.

Grę War Thunder wzbogacono o cztery pierwsze brytyjskie czołgi: A13 Mk II, Sherman Firefly, M10 Achilles oraz A43 Black Prince. W przyszłości lista pojazdów głównej linii sił naziemnych Wielkiej Brytanii się rozszerzy. To jednak nie jedyne nowe jednostki, bo na gracza czekają m.in. sowiecki czołg PT-76, powojenny Jagdpanzer 4-5 oraz brytyjski myśliwiec Hawker Hunter. Do dyspozycji pozostają również dwie świeże lokalizacje, przeznaczone dla sił lądowych: zimowy Stalingrad, czyli mapa stworzona w oparciu o prawdziwe zdjęcia, zrobione podczas krwawej walki oraz niemiecka Kolonia.

Więcej informacji: http://warthunder.com/en/devblog/

Gaijin Entertainment są producentami i wydawcami gier online: War Thunder, Star Conflict i wielu innych na platformy PC, Mac, PS4, Xbox 360, Android i iOS. Mają na swoim koncie nagrody światowych mediów i branży gier.

Źródło: Gaijin Entertainment

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...