You are here
Warsaw Comic Con startuje już w najbliższy weekend Wydarzenia 

Warsaw Comic Con startuje już w najbliższy weekend

Od jutra do niedzieli potrwa Warsaw Comic Con, festiwal popkultury, podczas którego odwiedzający będą mieli okazje spotkania z gwiazdami filmowymi oraz serialowymi, odwiedzenia wioski fanstastyki, podziwiania konkursu CosPlay oraz uczestnictwa w Warsztatach. Organizatorzy przewidzieli również strefy Gwiezdnych Wojen oraz Jurassic World.

Warsaw Comic Con

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po ubiegłotygodniowych targach Electronics Show 2018, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie, a już pojawiła się okazja do uczestnictwa w kolejnym świetnym wydarzeniu. Mowa o trzeciej edycji festiwalu Warsaw Comic Con, który odbędzie się w dniach 20–22 kwietnia. W tym roku wspomniana impreza będzie połączona z Roko Good Games (Warszawskimi Targami Gier), co oznacza ni mniej, ni więcej, jak kolejny argument przemawiający za odwiedzeniem nadarzyńskich hal.

Warsaw Comic Con — główne atrakcje

Szeroko pojęta rozrywka związane z grami komputerowymi, grami planszowymi, filmami, serialami oraz komiksami — to wszystko czeka na odwiedzających festiwal Warsaw Comic Con. Organizatorzy starając się zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie, postarali się o udział gwiazd danych jak Andrzej Sapkowski, twórca książkowego Wiedźmina, Kerrym Ingramem i Kristianem Nairem z Gry o Tron czy Kenem Scottem z Hobbita. To samo w sobie powinno zachęcić do uczestnictwa w festiwalu.

Poza powyższymi, na Warsaw Comic Con czekać będą dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów, prelekcji pokazów, a także konkursów. Odwiedzający będą mogli nabyć w atrakcyjnych ofertach artykuły kolekcjonerskie — zabawki, odzież oraz figurki. Równie ciekawie zapowiadają się strefy Gwiezdnych Wojen, Wikingów oraz Wioska Fantastyki. Oczywiście na Comic Con nie mogło zabraknąć również konkursu Cosplay.

Kwestie organizacyjne

Z pełnym harmonogramem wydarzenia możecie zapoznać się na stronie organizatora. Na Warsaw Comic Con możecie dotrzeć własnym transportem, jednak musicie liczyć się z opłatą parkingową w wysokości 20 PLN za dzień. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście skorzystali z komunikacji ZTM lub darmowego autobusu.

Źródło: Warsaw Ptak Expo

Related posts

Leave a Comment