Warszawska wypożyczalnia Tesli — za przyjemności trzeba płacić słono

W miniony weekend, w halach podwarszawskich targów Electronics Show w Nadarzynie mogliśmy podziwiać różnej maści pojazdy elektryczne. To właśnie w Nadarzynie dowiedziałem się o istnieniu niewielkiej, choć interesującej firmy poruszającej się we wspomnianym obszarze. Okazuje się, że w Warszawie od pewnego czasu działa wypożyczalnia Tesli. Choć ceny mogą wydać się wysokie, twórcy biznesu nie narzekają na brak klientów.

wypożyczalnia Tesli

Wypożyczalnie samochodowe nie są pomysłem nowym. Podobne rozwiązania działają od lat niemal na całym świecie. Wybierając się do obcego miasta lub państwa wygodne może okazać się wynajęcie auta na dzień, tydzień, a nawet miesiąc. Osobisty środek transportu gwarantuje swobodę oraz komfort podróży. Ceny w zależności od wypożyczalni zaczynają się od całkiem przystępnych. Jak na tle konkurencji wypada warszawska wypożyczalnia Tesli?

Warszawska wypożyczalnia Tesli

wypożyczalnia Tesli

Witryna Teslawynajem.pl zdecydowała się wystawić swoje stoisko na ubiegłotygodniowych targach Electronics Show w Nadarzynie. Sądzę, że była to rozsądna decyzja, gdyż to właśnie dzięki stoisku dowiedziałem się o istnieniu warszawskiego biznesu. Nie ukrywam, że mój wzrok przyciągnęły zjawiskowe auta oraz charakterystyczne i rozpoznawalne wśród geeków logo Tesli. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się co nieco o możliwości wypożyczenia elektrycznego auta.

Za jednodniową “wycieczkę” Teslą S użytkownik będzie musiał zapłacić prawie 900 złotych, co jest kwotą wysoką. Dodajmy do tego jeszcze opłaty akcesoryjne takie jak “kilometry ponad limit” czy “dostawę lawetą” i uzbiera się nam całkiem pokaźna sumka. Nie myślcie jednak, że wysokie ceny zniechęcają klientów. Przeciwnie — ci często wynajmują samochody nie na dni, a tygodnie lub miesiące. Wypożyczalnia Tesli chwali się również możliwością wynajmu auta na eventy, weekendy śluby lub tak zwane zapoznanie, czyli godzinna przejażdżka wraz z omówieniem cech auta). Koszt ostatniej z wymienionych usług to jedyne 250 złotych. Myślę, że jest to wartość akceptowalna.

Jeśli więc nosiliście się z zamiarem przetestowania aut Tesli, koniecznie sprawdźcie opisywaną usługę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...