Transwestyta Rafalala zaatakował dziewczynkę i wrzucił wideo do sieci

Faktem jest, że Rafalala, znany w mediach transwestyta bywa agresywny w stosunku do osób nieakceptujących jego odmienności. O ile jestem w stanie zaakceptować “inność” oraz próbę bronienia swojego stanowiska, o tyle muszę potępić ostatnie działanie Rafalali, który w odwecie za podśmiewanie się dziewczynki, zaatakował ją słownie, czym nie omieszkał pochwalić się w sieci.

Rafalala

Internet coraz częściej staje się miejscem, w którym chcemy wymierzać kary, dawać nauczki oraz negować zachowania innych. Z takowej możliwości, jaką daje sieć, skorzystał swego czasu Michał Karmowski, kulturysta znany między innymi z prowadzenia kanału w serwisie YouTube. Sportowiec postanowił odnaleźć, twórcę strony obrażającej zarówno jego osobę, jak i rodzinę. W efekcie akcji Maks musiał wystąpić w filmie Michała i oficjalnie przeprosić za całą sytuację.

Powyższy przykład pokazuje, jak powinna wyglądać nauczka w sieci. Przejdźmy teraz do przykładu tego, jak nie powinna wyglądać nauczka.

 

 

Rafalala przekracza granice

Wróćmy do naszego Rafalali, który stosunkowo często atakuje nieprzychylne mu osoby. Mówimy zarówno o agresji werbalnej, jak i użyciu siły fizycznej. Transwestyta nie hamuje swojej postawy nawet w mediach. Przypomnę tylko, że podczas jednego z programów telewizyjnych zaatakował on swojego rozmówce, dodatkowo oblewając go szklanką wody. Atak wymierzony w dorosłego człowieka nie jest powodem do dumy, lecz Rafalala postanowiła posunąć się o krok dalej.

Wspomniana osoba umieściła w sieci nagranie, w którym atakuje i wyzywa nastoletnią dziewczynkę za rzekome podśmiewanie się z odmienności. Całe nagranie przepełnione jest prawdziwą agresją i wulgaryzmami. Co ciekawe, na sprawę nie zareagował nawet przypadkowy przechodzeń widoczny na nagraniu.

Rozumiem, że Rafalala chciał “ukarać” w ten sposób dziewczynkę za nietolerancyjne podejście, jednak śmiem wątpić w kompetencje pedagogiczne rzeczonego transwestyty. Cieszy mnie za to fakt umieszczenia przez niego wideo w sieci. Namacalny dowód w postaci nagrania może posłużyć za materiał w sprawie. Sprawie, którą powinny zająć się odpowiednie służby.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...