Watch Dogs na Wii U wróciło do łask twórców

Rumuński oddział Ubisoftu po wspomaganiu ekip pracujących nad wersjami na konsole Sony, Microsoftu oraz komputery stacjonarne powrócili do zajęcia się własną wersją, a dokładniej na sprzęt NintendoWii U.

Dyrektor kreatywny Jonathan Morin w wypowiedzi dla redakcji Red Bula poinformował, o kilku istotnych wiadomościach na temat wydania Watch Dogs na Nintendo Wii U. Otóż wersja na konsolę Nintendo, która stanowić ma niejako graficzny pomost miedzy starymi, a nowymi generacjami – zaplanowana jest na lipiec, tego roku (gra na pozostałe platformy ukazać sie ma 27 maja – przyp. red.) :

– „Dobre wieści są takie, że są już oni w pełni skupieni na wersji gry na Wii U, starając się o to, by dostała ona tyle uwagi, ile zasługuje (…)” – powiedział Morin.

http://www.youtube.com/watch?v=x5rnzwfOtB8

Premiera na Playstation 3, Playstation 4, Xbox360, XONE oraz PC planowana jest na koniec bm. (dokładnie 27 maja). Pełne skoncentrowanie się studia Ubisoft Romania, nad portem na platformę Wii U zwiastuje, że być może gra pojawi się dużo wcześniej, niż przewidywano na początku.

Źródło: Redbull.com

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...