You are here
Wattam z datą premiery, ale dalej nie wiemy, czym będzie Gry konsole 

Wattam z datą premiery, ale dalej nie wiemy, czym będzie

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, czym będzie Wattam, ale można powiedzieć już, że przynajmniej wiemy, kiedy produkcja pojawi się na konsolach PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Długo przyszło nam czekać na oficjalnie potwierdzenie daty premiery, ale chyba jeszcze dłużej przyjdzie nam na zrozumienie tego, czym faktycznie gra jest i czemu ma służyć.

Wattam
Fot. Sony

Fani gier logicznych z całą pewnością znają tytuł Katamari Damacy, który lata temu pojawił się jeszcze na PlayStation 2. Dzieło było… charakterystyczne. Do tego stopnia, że czasem trudno było cokolwiek z niego zrozumieć, ale rozgrywka przynosiła wiele satysfakcji. Piękna, trójwymiarowa grafika oraz wyjątkowa oprawa muzyczna. To wszystko stworzył Keita Takahashi i teraz powraca z kolejnym, równie tajemniczym tytułem.

Wattam – data premiery

Wattam to kolejna produkcja, która przenosi nas do wyjątkowego świata, który powstał w wyobraźni Japończyka. Właśnie ogłoszono, kiedy będzie można zagrać w jego nową grę. Nastąpi to 17 grudnia tego roku i tytuł pojawi się jednocześnie na PlayStation 4 oraz PC. Tak brzmi jego oficjalny opis ze strony Sony:

„Pomóż nieszczęśliwemu Burmistrzowi, porzuconemu bez pamięci w mrocznym świecie, na nowo odkryć zapomnianą radość nowych przygód i pojednaj go z najlepszymi przyjaciółmi. Daj się ponieść wygłupom w kolorowym środowisku z bogato odwzorowaną fizyką. Rozwiązuj zagadki, odkrywaj tajemnice, graj w minigry i zaprzyjaźnij się z ponad setką beztroskich bohaterów. Od sushi i olbrzymich drzew po muszelki i zwykłe klozety – w świecie Wattam po prostu każdy może być Twoim przyjacielem.”

I choć sam opis niewiele tłumaczy, to zapowiedź wprowadza jeszcze większy zamęt. Wiadomo za to, że możemy liczyć na coś wyjątkowego, jak zawsze w przypadku Takahashi. My czekamy, choć dalej nie do końca wiemy na co.

Nowe gry oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Blog / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment