You are here
Weekendowe nowości od Netflix – jest The Walking Dead! felietony 

Weekendowe nowości od Netflix – jest The Walking Dead!

Miłe  informacje dotarły do nas z samego rana, bowiem okazało się, że weekendowe nowości od Netflix zawierają jeden z ciekawszych seriali ostatnich lat. Chodzi o The Walking Dead, które od dziś dostępne jest w bibliotece giganta. To jednak nie wszystko, co pojawiło się na Netflix i co pozwoli nam spędzić przyjemnie weekend. Przyglądamy się nowościom na platformie, na które warto zwrócić uwagę.

weekendowe nowości od Netflix

W przepastnej bibliotece Netflix nie tak łatwo natrafić na interesujące tytuły. Teraz może się to zmienić, bo dodano ich całkiem sporo, choć nie ma wśród nich wielu nowości. Część z produkcji już kiedyś gościła na platformie, a część można było obejrzeć gdzie indziej. Na szczęście nie przeszkadza to w niczym, bo możemy zwyczajnie przypomnieć sobie najciekawsze tytuły lub nadrobić zaległości. Dobrze, że już prawie weekend, więc nic nie powinno stać nam na przeszkodzie, by zwyczajnie dobrze się bawić.

Weekendowe nowości od Netflix

Zdecydowanie największą z niespodzianek, które pojawią się jako weekendowe nowości od Netflix, to serial produkcji AMC. Mowa o The Walking Dead, które swoją premierę miało już ładnych parę lat temu, a dalej utrzymuje swoją widownię przed ekranami. Oczywiście, zdarza się tak, że niektóre sezony są gorsze od innych, ale nie ma tutaj ogromnego spadku formy. Twórcy starają się różnicować poszczególne odcinki i nie zawsze trzymają się komiksowego pierwowzoru. Warto także wiedzieć jedno. Nie opłaca się przyzwyczajać do bohaterów, bo choć może nie jest to Gra o Tron, to śmierć nie jest niczym nadzwyczajnym.

Osiem sezonów The Walking Dead pojawiło się na platformie dziś, więc jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia serialu wcześniej, najwyższa pora to teraz nadrobić. W końcu od czegoś są weekendy, prawda? Jeżeli jesteśmy już przy tematyce, gdzie śmierć czyha na każdym rogu, to warto wspomnieć, że również dziś na platformie pojawił się film Egzorcyzmy Emily Rose. Wprawdzie tytuł ma już prawie 14 lat, to dalej ogląda się go z przyjemnością. O ile strach ktoś może uznać za przyjemne uczucie. W końcu mówimy tutaj o horrorze, który potrafi zmrozić. Największe wrażenie, przynajmniej na nas, zrobiły sceny opętania młodej kobiety. Jeżeli nie boicie się oglądać tego filmu w nocy, to zachęcamy. Jednak najlepiej zrobić to w samo południe i przy pełnym świetle. Tak dla bezpieczeństwa, bo przecież nigdy nic nie wiadomo.

Trochę akcji na rozluźnienie

Weekendowe nowości od Netflix nie mogły obejść się bez kina akcji. I tutaj jego wielbiciele powinni być więcej, niż usatysfakcjonowani, bowiem na platformie pojawi się dużo dobrego. Warto na pewno obejrzeć wszystkie części, które opowiadają o pewnym agencie. I nie mamy tutaj na myśli Johnego Englisha, który także wjechał na Netflix. Chodzi nam o Jasona Bourne’a. Od dziś (1 marca) można obejrzeć każdą z części, gdzie grał Matt Damon, oprócz tej z 2016 roku. Niewykluczone jednak, że również i ona zawita na platformie niebawem. Niemniej pierwsze trzy także warto znać, bo to świeże podejście do kina akcji.

Na Netflix pojawiła się także szósta odsłona Szybkich i wściekłych, czyli filmu akcji, który nie ma już specjalnie dużo wspólnego z rzeczywistością. Miło jednak ze strony Netflix, że dość konsekwentnie uzupełnia swoja bibliotekę o kolejne pozycje z serii. Wprawdzie nie po kolei, ale widać nie można mieć wszystkiego. Weekendowe nowości od Netflix to także powroty, a wśród nich między innymi Infiltracja. I choć to adaptacja chińskiego filmu, to Martin Scorsese stworzył niemal doskonałe kino gangsterskie. W serwisie pojawi się także Kod Da Vinci czy Anioły i demony. Innymi słowy, jest w czym wybierać.

Pełna lista dzisiejszych premier na Netflix

Krykietowe szaleństwo: Mumbai Indians
Star Trek: Discovery
Brzeg rzeki
Syn zemsty
O chłopcu, który ujarzmił wiatr
Budapeszt
Przegrani
Larva: Na wyspie: Sezon 2
Paranormalne śledztwo
Dinotrux: Sezon 1
Dinotrux: Sezon 2
META
Królewna Śnieżka i Łowca
Sztuka zrywania
Lojalność to rzecz święta
Dzień dobry, kocham cię!
Norweski speed 2
Polowanie na Czerwony Październik
Karate Kid
Boski chillout
Jackie
Pogromcy duchów II
Mój chłopak się żeni
Pants on Fire
Łatwa dziewczyna
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
The New Adventures of Lucky Luke
Ściema
Niania i wielkie bum
40-letni prawiczek
Mamma Mia!
Szczęki
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń
Egzorcyzmy Emily Rose
Blue Exorcist
Blue Exorcist-Kyoto Saga
Siedem dusz
Duża ryba
To tylko seks
Żona na niby

Nowe smartofny oraz laptopy, które pozwolą wam oglądać Netflix gdziekolwiek chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: IMDB / Netflix Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment