Weź udział w konkursach z okazji 15. urodzin Steel Series

Firma „SteelSeries”, lider i innowator w tworzeniu peryferii komputerowych dla profesjonalnych graczy z okazji 15. urodzin przygotowała dla swoich fanów liczne promocje oraz mnóstwo konkursów z pulą nagród o łącznej wartości 40 tysięcy dolarów.

SteelSeries 15 Urodziny Slide

„SteelSeries” – duński producent peryferii komputerowych, m.in. myszy, klawiatur, słuchawek i podkładek pod myszy świętuje 15 lat obecności na rynku sprzętu gamingowego. Z okazji uroczystości, która będzie miała miejsce 15 lipca, przez więcej niż dwa tygodnie rozdanych zostanie ponad 400 nagród o łącznej wartości 40 tysięcy dolarów. Do zdobycia będą m. in. Takie gadżety jak: komplety peryferii „Twój Wymarzony Zestaw” złożone z czterech dowolnie wybranych produktów z oferty „SteelSeries”, w całości opłacona wycieczka do Seattle dla dwóch osób czy platforma do gier wideo w postaci najnowocześniejscego laptopa gamingowego.

W przypadku, gdy chcemy wziąć udział w zabawie powinniśmy odwiedzić dedykowaną konkursowi stronę internetową, którą znajdziecie pod tym adresem. Każda osoba, która zdecyduje się na uczestnictwo w wydarzeniu ma szansę wygrać: zestaw sprzętu producenta, kartę podarunkową na zakupy w oficjalnym sklepie SteelSeries.com, edycję limitowaną różnych gier oraz wiele innych ekskluzywnych itemów.

SteelSeries 15 Urodziny Screen

Od 15 lat gracze na całym świecie nieustannie wspierają nasze wysiłki, dzięki czemu znacznie zwiększyliśmy własne możliwości i staliśmy się jednym z czołowych producentów peryferii komputerowych na świecie. Pragniemy odwdzięczyć się fanom za pomoc i pokładaną w nas wiarę – komentuje Ehtisham Rabbani, CEO marki „SteelSeries”. – Od czasu wyprodukowania pierwszej podkładki i wypuszczenia na rynek najnowszej linii klawiatur mechanicznych, modułowych myszek i zestawów słuchawkowych, zrozumieliśmy, jak istotne jest słuchanie i angażowanie naszych odbiorców. Głównym celem „SteelSeries” na najbliższe lata jest dalsze rozwijanie pozytywnych relacji, które powstały pomiędzy nami a naszymi konsumentami – dodaje Rabbani.

Zasady zabawy są proste – wszyscy, którzy chcą dołączyć do konkursu są zobowaiżani do wybrania czterech ulubionych produktów marki „SteelSeries”. Po dokonaniu selekcji sprzętu oraz uzupełnieniu wymaganych informacji osobowych, wszyscy zainteresowani otrzymają unikatowy link odnoszący się do ich zgłoszenia. Następnie powinni udostępnić link swoim znajomych, przez co będą mogli zdobywać głosy, dzięki którym zwiększą swoją szansę na zwycięstwo i otrzymanie jednej z nagród. Dodatkowo każdy kto weźmie udział w zabawie i otworzy wygenerowany link, otrzyma kupon rabatowy z 15-procentową zniżką na wszystkie produkty zakupione na stronie SteelSeries.com.

SteelSeries 15 Urodziny Screen 2

Poniżej możecie się zapoznać z listą najciekawszych nagród:

  • „Twój Wymarzony Zestaw” – cztery produkty „SteelSeries”, które uczestnik konkursu wybiera w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego;

  • W pełni opłacona podróż do Seattle dla dwóch osób do głównego biura firmy „Valve” oraz jeden „Twój Wymarzony zestaw” ;

  • Laptop gamingowy „MSI GE62 Apache Pro” i jeden „Twój Wymarzony zestaw”;

  • Produkty „SteelSeries” i ekskluzywne gadżety nawiązujące do piętnastych urodzin marki;

  • Karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach: „Steam”, „Riot” oraz „Blizzard”;

  • Edycja kolekcjonerska gry „Overwatch” oraz wiele innych limitowanych zestawów gier.

Gadżety trafią w ręce ponad 400 osób wyłonionych w trakcie trwania wydarzenia, przy czym większość bonusów rozlosowana zostanie w ostatni dzień przedsięwzięcia, czyli w piątek 15 lipca. Z każdym ze zwycięzców „SteelSeries” skontaktuje się drogą mailową. Wszystkie oficjalne uroczystości urodzinowe zostały zaplanowane na 15 lipca. W tym czasie pracownicy firmy wraz ze wszystkimi streamerami ze „SteelSeries Stream Team”, drużynami sponsorowanymi przez producenta i ambasadorami marki będą brali udział w specjalnie zorganizowanych z tej okazji eventach.

http://www.youtube.com/watch?v=Hfo0J5KVsDA

Aby wziąć udział w konkursach tworzonych przez „SteelSeries” z okazji piętnastych urodzin marki, a także zapoznać się z pełną listą nagród, należy odwiedzić stronę internetową przygotowaną specjalnie na tę uroczystość, która dostępna jest pod tym adresem.

Źródło: SteelSeries.com, MSI.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...