Filmowe atrakcje w trójmieście dzięki projektorom Epson

Na urlopowiczów oraz mieszkańców Trójmiasta, którzy lubią spędzać letnie wieczory w plenerze, czeka niespodzianka w postaci cyklu filmowych atrakcji na najwyższym i technologicznym poziomie. Miłośnicy filmów, będą mogli obejrzeć dzieła takich twórców jak: Pedro Almodovar czy Jean Luc Besson.

Epson Kino Letnie Slide

Przez okres wakacji mieszkańcy oraz turyści odwiedzający Trójmiasto, będą mieli okazję wzięcia udziału w jednym z trzech wyjątkowych cyklów kina „pod chmurką”. W każdy wtorek wakacji, od 28 czerwca począwszy „Plaża Gdynia Orłowo” przy wejściu numer 17 stanie się miejscem pokazów zaangażowanego społecznie kina artystycznego. Cykl zainauguruje obraz „Stare grzechy mają długie cienie”. W kolejnych tygodniach będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. takie filmy jak: „Sól ziemi”, „Imigranci” czy „Głośno od bomb”.

Sobotnie wieczory o tej samej porze spędzimy z kolei na dachu „Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego”, gdzie poza widokiem na nocną panoramę oglądać będziemy nagradzane filmy europejskie.

Natomiast w lipcowe i sierpniowe niedziele, „Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa” oraz Miasto Gdynia zapraszają na letni cykl pokazów plenerowych – „Miejskie Metropolie”, które będą miały miejsce na plaży w śródmieściu Gdyni obok „Contrast Cafe” / Wejście na plażę nr 6. W programie pokazów plenerowych znajdą się filmy, których akcja rozgrywa się podobnie, jak ma to miejsce w przypadku Gdyni w miastach, leżą nad morzem. Za sprawą dzieł takich twórców jak m.in.: Pedro Almodovar lub Jean Luc Besson widzowie będą mieli okazję przenieść się do: Barcelony, Rio czy Wenecji.

Epson Kino Screen

Cieszymy się z tego, że możemy być częścią multimedialnego projektu kulturalnego Trójmiasta. Repertuar kina pod gołym niebem, w każdej z jego trzech odsłona składa się z filmów wymagających zarówno pod względem artystycznego odbioru, jak i zaplecza technologicznego, gwarantującego oddanie niuansów barw czy gry świateł powiedział Andrzej Bieniek, Business Account Manager w „Epson Europe” Projektor instalacyjny „EB-Z8050W”, spełnia wysokie wymagania seansów pod chmurką nie tylko pod względem mocy światła barwnego, ale też rozdzielczości, kontrastu i nasycenia kolorów. Podczas plażowych spotkań z X muzą, zastosowana w nim technologia „3LCD” znana większości użytkowników z rozwiązań do kina domowego czy dla biznesu, potwierdzi swą klasę także w plenerze dodaje Bieniek.

Cechą wspólną, która łączy wszystkie trzy inicjatywy jest objęcie ich patronatem przez „Epson” we współpracy z firmą „Eurotrend”, poprzez zapewnienie doskonałej jakości zaplecza technologicznego w postaci projektora instalacyjnego „EB-Z8050W”. Rozdzielczość „WUXGA” w połączeniu z technologią „3LCD” zapewnia dużą moc światła barwnego, co gwarantuje realizm wyświetlanych kadrów i uzyskanie jakości znanej z sal kinowych w plenerze.

W przypadku, gdy chcielibyście się zapoznać z dodatkowymi informacjami na temat repertuaru oraz terminów projekcji zachęcam do odwiedzenia poniższych adresów:

Źródło: Epson

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...