Wielki Turniej SuperSmash Bros już dziś w warszawskim lokalu Budda Play

Miłośnicy wszelakich turniejów mają powody do zadowolenia. Już dziś w Warszawie startuje turniej SuperSmash Bros z całkiem atrakcyjnymi nagrodami.

10662000 825884377462991 8053099522319081663 o-750x300

W warszawskim lokalu Budda Play, mieszczącym się przy ulicy Białostockiej 9 startuje dzisiaj Turniej, w którym uczestnicy będą ze sobą rywalizować grając, w produkcję SuperSmash Bros.

Zasady uczestnictwa prezentują się następująco:

– osoby biorące udział w wydarzeniu podzielone zostaną na 4-osobowe grupy. Mecze toczyć się będą wyłącznie na planszach zaakceptowanych do turniejów,

– z uczestników wyłonionych zostanie ośmiu zwycięzców, którzy walczyć będą 1 na 1 i ta formuła zachowana, będzie aż do finału rozgrywek.

Na zwycięzców czekają takie oto nagrody:

1. miejsce:  gra SuperSmash Bros. na Nintendo 3DS oraz kupon do wykorzystania w sklepie ElectronicDreams na produkty Big N,

2. miejsce: koszulka + gadżet Super Smash Bros i kupon do wykorzystania w sklepie ElectronicDreams na produkty Nintendo,

3. miejsce: breloczek + gadżet Super Smash Bros i kupon do wykorzystania w sklepie ElectronicDreams na produkty Nintendo.

Organizatorzy przygotowali również kilka niespodzianek. Pierwszych pięćdziesięciu uczestników imprezy dostanie specjalne kupony ze zniżką do ElectronicDreams, a każdy kto odwiedzi w tym czasie lokal Budda Play, otrzyma plakaty oraz inne gadżety promujące markę japońskiego giganta.

Wydarzenie:

Co: Wielki Turniej SuperSmash Bros.
Gdzie: Lokal Budda Play ul. Białostocka 9, 03-741 Warszawa
Kiedy: 17 października 2014 godz. 15:00
Za ile: WSTĘP WOLNY!

Więcej szczegółów na temat imprezy znajdziecie na oficjalnym FanPage’u wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...