You are here
Wielkie Otwarcie salonu Xiaomi Mi Store we Wrocławiu i trzy razy tańszy Mi Mix 2s Wydarzenia 

Wielkie Otwarcie salonu Xiaomi Mi Store we Wrocławiu i trzy razy tańszy Mi Mix 2s

Już 21 lipca we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim zostanie otwarty oficjalny Mi Store, czyli sklep z produktami Xiaomi. Podobnie, jak w przypadku wcześniejszych wydarzeń, również tym razem organizatorzy przygotowali dla klientów wyjątkowe promocje. O skorzystanie z jednej będą zabijać się chyba wszyscy.

Mi Store

“Xiaomi lepsze” — wiadomo. Polacy zakochali się w sprzętach z logo Mi, które oferują najnowsze rozwiązania w cenie atrakcyjniejszej od tej, jaką proponuje konkurencja. Niestety, przez długi czas zakup sprzętu od tytułowego producenta nie był w Polsce łatwy. W zasadzie musieliśmy wybierać pomiędzy urządzeniami z popularnego serwisu aukcyjnego, a modelami ściąganymi z zagranicy. Dziś, na terenie naszego kraju działa kilka oficjalnych Mi Store’ów, a kolejny zostanie otwarty we Wrocławiu już 21 lipca.

Wrocławski Mi Store i promocje

Zapiszcie tę datę. Dokładnie 21 lipca 2018 roku o godzinie 11 we wrocławskim Pasażu Grundwaldzkim na poziomie zero odbędzie się otwarcie Mi Store. Już sam fakt powstania sklepu powinien cieszyć fanów marki, jednak organizatorzy otwarcia przygotowali na pierwszych klientów atrakcyjne oferty.

Przeważnie, podobne akcje oznaczają kilkunastoprocentowe zniżki i niewiele znaczące prezenty. Tutaj jest jednak ciekawiej, gdyż poza mniejszymi promocjami, pojawi się szansa nabycia smartfona Xiaomi Mi Mix 2s 64 GB w cenie 777 złotych (tylko 7 sztuk). Tak, to trzy razy taniej niż wynosi cena smartfona w oficjalnej dystrybucji, ale to nie koniec promocji.

  • 100 sztuk smartfonów Redmi Note 5 32 GB w cenie 499 złotych
  • 100 sztuk wag Mi Smart Scale w cenie 49 złotych
  • 100 sztuk szczoteczek sonicznych Mi Electric Toothbrush w cenie 99 złotych

Otwarcie Xiaomi Mi Store zbiega się w czasie z polskim debiutem kilku produktów firmy. Mowa o odkurzaczu Mi Robot Vacuum (1299 złotych) oraz Laptopie Mi Air 13.3 (4299 złotych). Warto dodać, że sprzęt Xiaomi możecie kupić także w naszym sklepie internetowym. Wszak nie każdy może zafundować sobie wycieczkę do Wrocławia.

Źródło: Mi Store Polska

Related posts

Leave a Comment