21863ccac686221c14ec8eb893b97845

Wieści ze świata Star Wars: Battlefront

Na stronie makingstarwars.net opublikowany został artykuł zatytułowany „Tons of Star Wars: Battlefront rumors, how it links to Star Wars: The Force Awakens and more!”, w którym autor (Jason Ward) przedstawia kompilację najnowszych pogłosek dotyczących SW: Battlefornt.

21863ccac686221c14ec8eb893b97845

Informacje, które, jak twierdzi autor, otrzymał drogą mailową, może nie stanowią solidnego dziennikarskiego źródła, lecz są tak obszerne i na tyle prawdopodobne, że warte przytoczenia i na naszym portalu.

Oto wybrane spośród wielu, specjalnie dla Was przetłumaczone i opracowane pogłoski:

  • Linia fabularna Star Wars: Battlefront z całą pewnością będzie obejmowała prawie całą sagę Gwiezdnych Wojen.
  • Kampania, w porównaniu do tych zawartych we współczesnych FPS-ach, ma być długa. Prawdopodobnie uświadczymy w niej kilku bitew z Wojen Klonów oraz kosmicznej batalii, którą widzieliśmy w Zemście Sithów, lecz zdecydowana większość ma się odbywać w klimacie pierwszej trylogii.
  • W grze zawarte będą sekwencje, w których przejmiemy kontrole nad siłami dobra (Stara Republika, Rebelianci, Republika), a także koalicją zła (Separatyści oraz Imperium).
  • Niektóre segmenty kampanii będą się odbywały pomiędzy Powrotem Jedi a The Force Awakens, lecz nie będzie ich zbyt wiele.
  • Rozgrywka w trybie multiplayer ograniczona będzie do 64 graczy, będą też zawarte w niej tryby łączące bitwy kosmiczne z lądowymi.
  • Przewidziano wykorzystanie tak zwanych herosów. Jest to bardzo potężna klasa postaci posiadająca specjalne umiejętności. Odblokowanie jej prawdopodobnie polegało będzie na zdobyciu odpowiedniej liczby punków podczas gry normalnym bohaterem.
  • Zapowiedziano pięć DLC, z czego pierwszy ukazać się ma przed końcem bieżącego roku. Każdy z nich zawierał będzie co najmniej trzy nowe mapy, nowe wehikuły oraz postacie.
  • W Star Wars: Battlefornt zawartych będzie wiele postaci z The Force Awakens. W podstawowej wersji na pewno znajdą się te, które widzieliśmy w trailerze filmu. Odnajdziemy w niej również nowe modele X-Winga oraz TIE fightera.

Ogólnie rzecz biorąc, informacje, jakie tu przedstawiłem, nie są w żaden sposób potwierdzone, lecz jeżeli zawierzyć by tajemniczym źródłom Jasona Warda to można stwierdzić, że szykuje się nam naprawdę potężny hit warty wielu straconych dni i nocy!

Źródło: makingstarwars.net

One Comment

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...