You are here
Windows Mobile może doczeka się w końcu Snapchata News 

Windows Mobile może doczeka się w końcu Snapchata

Snapchat jest aplikacją bijąca rekordy popularności. Niedawno podczas jednego dnia obejrzano na nim więcej plików video niż na serwisie YouTube, co jest niebywałym osiągnieciem. Niestety, jest to program mobilny i nie każdy może się nim cieszyć. Bowiem posiadacze smartfonów z systemem Microsoftu nie mają do niego dostępu, ale są szanse, że to się zmieni.

snapchat

Moda na robienie selfie ciągle trwa. Dlatego też takie aplikacje, jak Snapchat cieszą się niebywałą popularnością. Przyznam szczerze, że pytano mnie niejednokrotnie o odpowiednik tej aplikacji na WP, ale od jakiegoś czasu takiego programu brak. Historia Snapchata na mobilnej wersji systemu Microsoftu jest bardzo zawiła. Oficjalna wersja programu nigdy się nie ukazała. Były dostępne aplikacja zewnętrzna, która obsługiwała konta z portalu, nazywała się 6snap. Jednak władzom Snapchata nie podobało się to i osoby, które korzystały z okienkowego odpowiednika miały blokowane konta, a sam 6snap znikną z Windows Store’a.  Pojawiło się jednak światełko w tunelu. Na twitterze Rudy Huyn, zapytany o Snapchata, odpowiedział, że planuje, w przyszłym roku dokończy prace nad programem. Warto przypomnieć, iż to pan Huyn był odpowiedzialny za 6snapa. Może teraz uda mu się dokończyć dzieła i posiadacze Windows Mobile będą mogli cieszyć się ze snapów, bez żadnych problemów.

Szczerze mówiąc, jestem rozczarowany, że mimo tak dużej popularności Snapchat nie trafił jeszcze na Windows Mobile. Jeśli Microsoft chce być konkurencyjny dla iOS’a i Androida to musi stale dbać o listę programów dostępnych w swoim sklepie. Mam nadzieję, że Rudy Huyn postara się i nie będziemy musieli czekać do końca przyszłego roku na snapy wysyłane przez posiadaczy smartfonów działających pod kontrolą Windowsa.

źródło: twitter

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment