Wirtualne krajobrazy też mogą zachwycać

Nierzadko bywa tak, że podczas zagłębiania się w swoją ulubioną grę nie mamy zbytnio czasu na podziwianie pięknych widoków w niej zawartych. Uwagę skupiamy głównie na tym, żeby jak najdłużej pozostać przy życiu. Z tym problemem nie zostawił nas samym sobie autor nowego kanału na YouTubie.

Tajemnicze grobowce z serii Tomb Raider, podwodne miasto Rapture, urokliwe miejsca Dzikiego Zachodu w Dead Red Redamption, czy osobliwe miasteczko Bright Falls.  Ile z tych miejsc zdarzyło nam się pozwiedzać w rozgrywce? Pewnie niewiele. Nie pozwalają na to nasi wrogowie, a czasem i osoby zlecające nam różnego rodzaju misje, i wtedy po prostu na zachwyt nad krajobrazami nie znajdujemy już czasu.

Jeden z użytkowników YouTuba nie mógł się z tym faktem pogodzić i postanowił to zmienić. Otworzył więc swój kanał i zaczął dodawać własnoręcznie zrobione filmy z gier. Od teraz można bezstresowo zwiedzać różnorakie światy gier. Dotychczas na kanale ultrabrillianta umieszczone zostały filmiki z takich gier jak: Alan Wake, Bioshock: Ininite, Borderlands 2, Mirror’s Edge, Dishonored, The Elder Scrolls V: Skyrim i Portal 2.

Zapewne na tych produkcjach się nie skończy, więc zachęcam do częstego odwiedzania profilu, bo warto.

Na zachętę krótki materiał z Alana Wake’a:

http://www.youtube.com/watch?v=BI8PCpbu4x8

Więcej filmików można obejrzeć na kanale ultrabrillianta na YouTubie.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...