You are here
Wkrótce w HBO Go – ostatnie Avengers, Potter i wiele dobrego felietony 

Wkrótce w HBO Go – ostatnie Avengers, Potter i wiele dobrego

Debiut Disney Plus oraz fakt, że niedługo na rynku ma pojawić się HBO Max sprawiło, że wielu użytkowników stanie przed wyborem – która platforma VOD będzie dla mnie najlepsza? Nie dziwne więc, że każda firma chce teraz zasypać swoich klientów nowościami. Nie inaczej jest i tutaj, bo wkrótce na HBO Go zagości bardzo dużo interesujących produkcji. Na co warto czekać?

Wkrótce na HBO Go
Fot. HBO Go

Dalej nie  wiadomo, czy HBO Max, które swój debiut zapowiedziało na maj przyszłego roku, pojawi się od razu w Polsce. Wiemy, że w pierwszej kolejności, podobnie jak Disney Plus, zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych, dlatego do tego czasu warto przyglądać się temu, co pojawia się na HBO Go. Wprawdzie sama aplikacja nie działa tak, jak wielu użytkowników by sobie tego życzyło, a jakość streamu odbiega od tego, do czego mogą być przyzwyczajeni, to już treść oferowana przez platformę stoi na najwyższym poziomie. A będzie jeszcze lepiej.

Wkrótce na HBO Go

Okazuje się bowiem, że wkrótce na HBO Go pojawią się filmy oraz seriale, które mogą przyciągnąć do platformy nowych użytkowników. I choć samo HBO Go musiało podnieść ostatnio ceny korzystania z usługi (niby tylko o 5 złotych miesięcznie, ale to zawsze podwyżka), to wygląda na to, że ich katalog na grudzień w pełni to zrekompensuje. Oczywiście nie wszystkim mogą spodobać się tytuły, które trafią wkrótce do HBO Go, ale są one na tyle interesujące, że nie sposób ich pominąć wybierając coś dla siebie na zimowe wieczory do oglądania. Oto, co pojawi się na platformie VOD już niebawem.

Avengers: Endgame

Produkcja, na którą czekało miliony fanów na całym świecie. Coś, co wprowadziło ogromny zamęt do całego kinowego uniwersum Marvela okazało się także jednym z najlepiej zarabiających filmów w historii kina. Tytuł „przegonił” nawet Titanica, który przez lata zajmował pierwsze miejsce pod względem tego, ile zarobił w szerokiej dystrybucji. Avengers: Endgame to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów produkcji Marvela, choć zupełnie inna, niż pozostałe filmy. Naszym zdaniem nie tak dobra, jak poprzednia część, czyli Avengers: Infinity War, ale dalej warta obejrzenia.

Tym razem przyglądamy się światu, który musi zmierzyć się z wydarzeniami, do których doszło na końcu Infinity War. Nikomu nie jest łatwo pogodzić się ze stratą, a nawet bohaterom, którzy przecież powinni wykazać się wyjątkową odpornością. Twórcy tej części postanowili pobawić się trochę konwencją i w wyniku tego, widzowie otrzymali kawał solidnego kina akcji i zakończeniem, które wyciśnie łzy z największego twardziela. Avengers: Endgame pojawi się na HBO 22 grudnia i prawdopodobnie też tego dnia zawita na platformę HBO Go. Idealny prezent na święta dla tych, którzy nie będą chcieli oglądać po raz kolejny Kevina samego w domu.

https://youtu.be/uplVTtdbykU

Harry Potter – wszystkie części

Wkrótce na HBO Go, a także na samym HBO, pojawią się wszystkie części Harrego Pottera. Wprawdzie można powiedzieć, że filmy wielokrotnie już leciały na TVN, ale w tym przypadku, nie trzeba przynajmniej zmagać się ze wszędobylskimi reklamami. Każda z ośmiu części pojawić ma się tego samego dnia na platformie, czyli 1 grudnia 2019 roku. Jeżeli jednak komuś zależy na tym, że filmy obejrzeć na kanale amerykanów, poniżej znajdziecie godzinową oraz datową rozpiskę produkcji.

  • Harry Potter i kamień filozoficzny – HBO 1.12, 17:35
  • Harry Potter i komnata tajemnic – HBO 7.12, 17:35
  • Harry Potter i więzień Azkabanu – HBO 8.12, 17:50
  • Harry Potter i Czara Ognia – HBO 14.12, 17:35
  • Harry Potter i Zakon Feniksa – HBO 15.12, 17:50
  • Harry Potter i Książę Półkrwi – HBO 21.12, 17:35
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci część 1 – HBO 22.12, 15:35
  • Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 – HBO 22.12, 18:00

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jeżeli komuś będzie mało opowieści rozgrywających się w świecie, gdzie sowy dostarczają listy, powinien uzbroić się w cierpliwość. Bowiem dopiero pod sam koniec grudnia (29.12.) na HBO pojawią się Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, czyli produkcja osadzona w tym samym uniwersum, ale dziejąca się znacznie wcześniej, niż pierwszy z filmów o Harrym Potterze. W tytule pojawiły się same gwiazdy, a wśród nich Johnny Depp, Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Jude Law oraz Ezra Miller.

Dumbo

Disney ma od jakiegoś czasu dość ciekawy pomysł na to, jak ożywić swoje klasyczne animacje. Otóż przygotowuje ich aktorskie wersje. Mogliśmy oglądać już Piękną i Bestię, Króla Lwa czy Alladyna, ale po drodze pojawił się także słoń z wyjątkowo dużymi uszami. Mowa oczywiście o Dumbo, które w reżyserii Tima Burtona, nabrało zupełnie innych kształtów. Na szczęście reżyser, który znany jest z takich produkcji jak Edward Nożycoręki czy Sok z żuka, powstrzymał swoje zapędy artystyczne i stworzył coś, co nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla starszych odbiorców. Wprawdzie filmowi brakuje trochę magii, która znana była z animacji, ale ogląda się go całkiem przyjemnie.

W Dumbo wystąpiła cała plejada aktorów: Colin Farrell, Danny DeVito, Michael Keaton czy Eva Green, ale oczywiście pierwsze skrzypce gra tutaj słoń Dumbo, który powstał całkowicie z wykorzystaniem efektów specjalnych. Film pojawi się na HBO Go 1 grudnia.

Sztokholm

W połowie grudnia na kanale HBO zostanie wyemitowany Sztokholm, czyli opowieść o napadzie rabunkowym. Jak sama nazwa wskazuje, nie on będzie tutaj najważniejszy, ale uczucie, które narodzi się pomiędzy jedną z zakładniczek, a napastnikiem. Syndrom Sztokholmski został doskonale udokumentowany i teraz będziemy mogli zobaczyć, jak działa on na filmowym ekranie. W głównych rolach zobaczymy tutaj Ethana Hawke’a, Noomi Rapace oraz Marka Stronga. I choć sama akcja rozgrywa się w gorącym Teksasie, to możemy liczyć na sceny mrożące krew w żyłach.

Wataha – trzeci sezon

Trzeci sezon tego popularnego serialu miał zadebiutować na platformie wcześniej, ale jego premierę przesunięto na grudzień. Od 6 dnia tego miesiąca, będzie można ponownie oglądać codzienną walkę pograniczników z przestępcami oraz własnymi słabościami. To oczywiście bardzo ogólny zarys fabuły, bo nie sposób jej opowiedzieć, bez zdradzania ważnych wydarzeń z serialu. W rolach głównych zobaczymy tutaj Leszka Lichotę, a na ekranie pojawi się także Borys Szyc.

Pełna lista nowości, które pojawią się w przyszłym miesiącu na HBO Go, powinna pojawić się pod koniec miesiąca.

Nowe smartfony oraz laptopy, które pozwolą wam oglądać to, co chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: HBO / HBO Go / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment