You are here
Wodoodporne iPhone’y?  Ich właściciele musieli to sprawdzić, ale nie wyszło im na dobre… News 

Wodoodporne iPhone’y? Ich właściciele musieli to sprawdzić, ale nie wyszło im na dobre…

Wiemy doskonale, że na rynku wodoodpornych smartfonów rządzi Xperia od Sony. Wiemy też, że nie powstał jeszcze żaden wodoodporny iPhone, ale najwyraźniej ciekawość była w tym przypadku silniejsza niż ta wiedza.

iphonewewodzie750x300

Kilka dni temu przeprowadzono aktualizację oprogramowania do iOS 7, wielu posiadaczy iPhone’ów, szczególnie „czwórek” nie jest z tego faktu zadowolonych. Zawiesza się, ekran jest niepełny, przycięty i jeszcze kilka wad słyszałam od właścicieli iPhone’ów. Ale to nie jest ta najgorsza część.

ios7 wodoodporny

Grafiki reklamujące aktualizację informowały, że iOS 7 uczyni naszego iPhone’a wodoodpornym. Dla wielu z nas to nieprawdopodobne, jak oprogramowanie mogłoby uodpornić nasz telefon na wodę, jednak wielu ta reklama przekonała i najgorsze jest to, że postanowili to sprawdzić.

ios7 wodoodporny 2

Tak naprawdę reklama mówiła o tym, że oprogramowanie przyniesie nam nową inteligentną funkcję, która odłączy zasilanie w kontakcie urządzenia z wodą, a nie uczyni go całkowicie wodoodpornym. No cóż, jak widać, trzeba być czujnym by reklamy nie zrobiły nam sieczki z mózgu, bo może to przynieść bardzo niezamierzone rezultaty.

 

źródło: apple

Related posts

Leave a Comment