Wojciech Mann w studio dubbingowych

Wojciech Mann jako bohater Wiedźmina 3

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskim show biznesie zawitał do świata „Wiedźmina 3”. Gdzie jest jego miejsce w Toussaint?

 
Wojciech Mann w studio dubbingowych
Dodatek „Krew i wino” prawdopodobnie większa część z was już ograła. CD Projekt RED powinno tworzyć osobne konferencje dla innych developerów i tłumaczyć im jak robi się godne DLC. Jak zwykle w produkcie RED’ów nie zabrakło smaczków czy nawiązań do popkultury, ale tym razem przeszli samych siebie. No bo czy to nie rewelacyjny pomysł, by głos Wojciecha Mann zawitał do Toussaint?
Zapewnie nie pierwszy raz słyszycie o tym, że legendarna radiowa i telewizyjna postać ma zawitać do „Wiedźmina”. Wszak już pierwszego kwietnia pojawiły się na ten temat pierwsze informacje. Rewelacyjny film przygotowany przed producenta na Prima aprilis pokazywał, jak przygotowywano się do glitchy, których głównym bohaterem była Płotka. Studio podeszło do tematu rewelacyjnie i z pełnym profesjonalizmem. W chwili, gdy na ekranie pojawiła się postać Wojciecha Manna chyba wszyscy chcieli, by to była prawda.
 
http://www.youtube.com/watch?v=TpnjGDc3DQc
I jak widać, tak się właśnie stało. Ci, którzy mają za sobą już najnowsze DLC, mogli rozegrać dość nietypową misję. Po wypiciu mikstury Geralt zaczyna rozmawiać z… Płotką. Jej głosem przemawia sam Mann i robi to rewelacyjnie. Podczas całej przygody aż roi się od nawiązań do kultury, ale są one wprowadzane ze smakiem i nienachlanie. Cieszy też to, że CD Projekt RED potrafi się z siebie śmiać, co można usłyszeć już na początku misji. Tym, którzy nie mieli jeszcze przyjemności jej rozegrać, nie będziemy psuli zabawy. Powiemy tylko – dzieje się.
W opublikowanym materiale zza kulis Wojciech Mann opowiada o tym, jakie wyzwania postawiono przed nim podczas prac dubbingowych. Możemy dowiedzieć się, jak trudno wgryźć się w postać konia oraz czy Mann grały wcześniej w gry komputerowe. Odpowiedź nie jest tak oczywista, jak można by się było spodziewać. Dowiadujemy się także, co takiego czytał pan Wojciech oraz dlaczego był to Lem. Obsadzenie tak wyjątkowej postaci w dubbingu było strzałem w dziesiątkę. Oby więcej takich niespodzianek w przyszłości.
Źródło: YouTube
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...