Genesis slide

Wolisz pada od PlayStation czy Xboxa? Genesis rozwiązuje dylemat!

Gracze konsolowi toczą ze sobą boje nie tylko o to, czyj sprzęt jest lepszy, ale także o to, która konsola posiada wygodniejszy w użytkowaniu kontroler. Jednym odpowiada ten od „PlayStation”, drudzy preferują rozwiązanie znane z „Xboksa”. Genesis postanowił pogodzić konsolową społeczność i wypuścił na rynek siostrzane pady, różniące się jedynie układem gałek analogowych.

Genesis slide

Zarówno model „PV58”, jak i „PV59” stworzony został z myślą o konsoli „PS3” oraz „PC”. Kontrolery z obiema platformami komunikują się, dzięki bezprzewodowej technologii 2,4 GHz, która gwarantuje bezawaryjne połączenie oraz pełną swobodę podczas rozgrywki. Pierwszy wyposażony został w układ znany z konsoli Amerykanów, natomiast drugi w ten, którego uświadczymy w urządzeniu Japończyków. Producent w oba pady wmontował bliźniacze podzespoły pozwalające obsłużyć 12 przycisków i 2 gałki analogowe.

Genesis screen a

„Pecetowcy” docenią fakt, iż urządzenia posiadają funkcje „X-Input” oraz „D-Input”, pozwalające korzystać z kontrolerów bez konieczności żmudnej konfiguracji. Miłośnicy padów od „PS-trójki” również w sprzęcie od firmy „Genesis” znajdą opcję wibracji, która w założeniu ma pozwolić na jeszcze większe wczucie się w fabułę gry. Komfort użytkowania zwiększać ma specjalna gumowana powierzchnia, w którą obleczono gamepady, co powinno wyeliminować problem wyślizgiwania się gadżetu z rąk. Ważniejsze funkcjonalności, którymi cechują się „PV58” i „PV59”, prezentują się następująco:

  • pojemność baterii: 600Ah,

  • wibracje,

  • złącza USB 2.0,

  • komunikacja bezprzewodowa 2,4GHz,

  • liczba przycisków: 12,

  • platforma: PlayStation 3, PC,

  • liczba przycisków akcji: 10,

  • analogowe joysticki,

  • wykończenie powierzchni gumowane.

Sugerowana cena zarówno modelu „PV58”, jak i „PV59” ustalona została na około 99zł.

Źródło: Natec Genesis

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gamepadów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....