You are here
WordsEye, czyli wykreuj swoją rzeczywistość Aplikacje 

WordsEye, czyli wykreuj swoją rzeczywistość

Zawsze chciałeś stworzyć coś swojego, wykonać własną grafikę, ale brakowało Ci graficznych umiejętności? Pojawiła się nowa aplikacja WordsEye, która Ci w tym pomoże.

WordsEye pozwala na wykreowanie grafiki 3D za pomocą słów. Użytkownik opisuje to, co chciałby zobaczyć na ekranie, a program maluje wirtualny obraz. Grafikę można dowolnie edytować, ustawiać kąt kamery i dodawać do niej efekty 2D. Jeśli to dla nas za mało, to możemy stać się częścią naszego dzieła i przesłać swoje zdjęcie. Kiedy już stworzymy nasz obraz, to wypadałoby się nim podzielić z innymi – w końcu chcemy być artystami. WordsEye umożliwia nam przesłanie grafiki na popularne serwisy społecznościowe, czyli Facebook, Twitter i Tumblr.

Program jest cały czas udoskonalany i na chwilę obecną liczba modeli nie jest pokaźna. Do życzenia pozostawia również jakość wykonania niektórych z nich, nie wspominając o teksturach, które czasami są bardzo ubogie. W przyszłości przewidziano wersję aplikacji dla urządzeń z systemami operacyjnymi Android i iOS.

http://www.youtube.com/watch?v=2qtQzz7jLn8

Program cieszy się sporym zainteresowaniem, co pokazują liczne grafiki użytkowników publikowane na stronie internetowej WordsEye. Jeżeli dodamy do tego fakt, że aplikacja jest stale rozwijana, to możemy być pewni, że w przyszłości może być ona jednym z najpopularniejszych pożeraczy czasu, czego oczywiście WordsEye życzymy.

 

Źródło: WordsEye

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment