CinemaCityUnlimited750x300

Cinema City Unlimited – Spotify dla kinomaniaków?

 

Chodzisz do kina częściej niż co dwa tygodnie? Jeśli tak, najnowsza oferta jednego z multipleksów może Ci się spodobać. Za niecałe 50 zł miesięcznie otrzymasz nielimitowany dostęp do wszystkich seansów filmowych na terenie Polski. To nie żart!

CinemaCityUnlimited750x300

Żyjemy w dobie streamingu muzyki, abonamentów dających nam dostęp do niezliczonych utworów muzycznych, książek w elektronicznych wersjach, a nawet filmów online. Przyzwyczailiśmy się już, że dostęp do dóbr współczesnej kultury ewoluuje w kierunku opłat cyklicznych. Idealnym tego przykładem jest nowy pomysł Cinema City, czyli Unlimited.

Wspomniana oferta to nic innego, jak stacjonarna wersja netflixa. Za stałą opłatą (cennik na końcu wpisu) miesięczną otrzymujemy praktyczne niczym nieograniczony dostęp do seansów 2D wyświetlanych w salach kinowych multipleksów. Co prawda znajdziemy tutaj kilka kruczków, jak dopłaty za filmy w 3D czy wyższa cena dla klientów ze stolicy, jednak mimo drobnych wad oferta prezentuje się wyśmienicie.

Cieszycie się? Ja w pierwszej chwili wpadłem wręcz w euforię, ale jak to zazwyczaj bywa szybko ochłonąłem i postanowiłem przekalkulować to i owo. Z moich szacunków wywnioskowałem jedno – choć Cinema City w wersji Unlimited jest czymś wyjątkowym, okazuje się dla mnie zwyczajnie nieopłacalne.

CinemaCityUnlimited320x160

Tak, mimo naprawdę atrakcyjnej ceny, oferta nie pasuje do modelu kinomaniaka, jaki prezentuję. Chodzę do kina, owszem, ale nie robię tego częściej niż raz czy dwa w miesiącu. Dodatkowo korzystam raczej ze środowych seansów, które są 50% tańsze. Reasumując – kiedy wybieram się do kina, nawet co dwa tygodnie płacę za całość poniżej 30 zł miesięcznie. To o 20 złotych mniej niż w przypadku CCU. Kolejnym argumentem przeciw jest to, iż musiałbym zdecydować się na roczne zobowiązanie – nie ma możliwości comiesięcznego wykupywania dostępu do usługi.

Jeśli jednak chodzicie do kina częściej – będziecie z nowej opcji zadowoleni. Poza oszczędnością, otrzymacie bonusy w postaci specjalnego newslettera oraz dostępu do eventów organizowanych wyłącznie dla członków oferty.

Cennik:

  • Opcja bez warszawskich kin – 42zł miesięcznie lub 508 zł rocznie
  • Opcja pełna – 49 zł miesięcznie lub 588 zł rocznie
  • Ewentualna dopłata do tańszej opcji – 4zł za seans

Źródło: Twitter, CinemaCity

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...