Apple750x300

WWDC 2014 – tegoroczna konferencja Apple rozpocznie się już 2 czerwca

To już trzecia z rzędu impreza giganta z Cupertino, na której ten przedstawia światu plany firmy na najbliższy rok. Czego możemy się spodziewać?

Apple750x300

W dniach 2-6 czerwca na terenie Moscone Center w San Francisco odbędzie się konferencja dla deweloperów. Naturalnie, aby uczestniczyć w wydarzeniu nie trzeba być twórcą oprogramowania dla systemów Apple. Nie mniej jednak, kwota jaką należy zapłacić za udział w WWDC 2014 jest dość wysoka, co z pewnością ostudzi emocję osób zainteresowanych konferencją. 1599 dolarów – właśnie tyle kosztuje wstęp na Worldwide Developers Conference.

Jeśli zdecydujemy się na uczestnictwo będziemy świadkami ponad 100 spotkań, prelekcji oraz paneli technicznych. Według niepotwierdzonych informacji Apple zaprezentuje podczas WWDC 2014 nową wersję systemu operacyjnego OS X oraz mobilnej platformy iOS.

To tyle jeśli chodzi o software. Co ze sprzętem? To jeszcze nic pewnego, lecz mówi się o tym, że Apple pokaże nam nowe urządzenia z rodziny MacBook Air oraz iPad.

Należy jednak pamiętać, że firma nie potwierdziła żadnego z powyższych przypuszczeń. Dlatego też, należy uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na nowości Apple do początku czerwca.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...