Wyciek Nexusa LG

Google nie rozpieszcza użytkowników swoich sprzętów. Czekanie na nowego Nexusa ciągnie się w nieskończoność, ale wygląda na to, że w końcu doczekamy się jego nowej odsłony. A przynajmniej wiemy już, czego możemy się po smartfonie spodziewać.

 
nex 750x300 1
Za sprawą LG światło dzienne ma ujrzeć nowa wersja Nexusa 5. Wbrew wcześniejszym podejrzeniom, smartfon nie dostanie najnowszego Snapdragona 820, ale inną jego wersję – 620. Może się to wydawać dziwnym ruchem ze strony producenta, ale coś takiego może znacząco wpłynąć na cenę. A bądźmy szczerzy, procesor Snapdragon 620 powinien być wystarczająco mocny, by udźwignąć codzienne zadania smartfonu.
Nexus może mieć aż 4 GB RAM i 64 GB pamięci dla użytkownika, niewyjmowany akumulator 3180 mAh z możliwością bezprzewodowego ładowania oraz moduły pozwalające na obsługę Wi-Fi, NFC oraz Bluetooth 4.2. Smartfon będzie miał także czytnik linii papilarnych, złączę USB-C oraz całkiem przyzwoity aparat z 13-megapikselową matrycą. Ekran urządzenia, wykonany w technologii P-OLED, wydaje się mieć idealną przekątną, czyli 5,2 cala i rozdzielczość FHD, a sam Nexus ma działać już na Android M. Kiedy premiera urządzenia? Tego jeszcze nie wiadomo, ale najprawdopodobniej już we wrześniu. Również wtedy powinniśmy poznać jego cenę i pełną specyfikację.
Źródło: Gizmochina
Fot: LG
_________________
Po najnowsze smartfony od LG zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...