You are here
Wyciekła reklama Google Pixel 4 artykuły mobile News 

Wyciekła reklama Google Pixel 4

Liczba przecieków dotyczących nadchodzącego smartfona Google staje się coraz wyższa. Pixel 4 pojawił się nawet reklamie, która wyciekła właśnie do sieci. Materiał wideo potwierdza istotne szczegóły konstrukcji urządzenia.

Pixel 4
fot. SlashLeaks

Premiera Google Pixel 4 odbędzie się na początku października, ale przecieki dotyczące smartfona walą do nas drzwiami i oknami. Nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli o urządzeniu będziemy wiedzieć wszystko na kilka dni przed oficjalną prezentacją. Ciężko odpowiedzieć, czy są to kontrolowane wycieki na zlecenie twórców, czy nieplanowane działania osób związanych z firmą. Tak czy inaczej — informacje takie jak dzisiejsza pozwalają nam jeszcze lepiej poznać kierunek, w którym zmierza Google.

Pixel 4 na (prawdopodobnie) oficjalnej reklamie

Film z udziałem tytułowego urządzenia pojawił się na twitterowym kanale (@Queliansanz26), z którego szybko może zniknąć. Jednak spokojnie — w sieci nic nie ginie. Na kanale SlashLeaks możemy zapoznać się z całym materiałem. Jego jakość nie jest może najlepsza, ale pozwala na zapoznanie się z treścią, a to ona jest w tym przypadku najważniejsza.

Nie ma pewności co do pochodzenia materiału, ale daję sobie uciąć dłoń za to, że wideo miało pojawić się tuż po oficjalnej prezentacji produktu. Ot — zwykłe promo. Nie to nas jednak interesuje. Z treści dowiadujemy się bowiem, że wcześniejsze przecieki dotyczące wyglądu i funkcji urządzenia, zwyczajnie się potwierdziły. Oznacza to, że Pixel 4 otrzyma stonowaną stylistykę, prostokątny moduł skrywający podwójny aparat, a także dość szeroką górną ramkę. 

Dodatkowo, w sprzęcie pojawi się rozwinięcie projektu Soli, czyli obsługa funkcji systemu oraz aplikacji przy wykorzystaniu gestów. Będzie to możliwe dzięki zaawansowanym czujnikom umieszczonym tuż nad wyświetlaczem. Stąd dość gruba ramka, która, jak sądzę, będzie drażnić malkontentów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwać na premierę. Tak się składa, że aktualnie testujemy Google Pixel 3a, w związku z czym zapraszamy was do pierwszych wrażeń z użytkowania urządzenia. 

Źródło: @Queliansanz26XDA-developers, SlashLeaks

Related posts

Leave a Comment