You are here
Wyciekły ceny iPhone’a 6S oraz iPhone’a 6S Plus News 

Wyciekły ceny iPhone’a 6S oraz iPhone’a 6S Plus

iPhone 6S i iPhone 6S Plus mają się pojawić, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zwyczajowo we wrześniu. Atmosfera wokół ich premiery od jakiegoś czasu jest umiejętnie podgrzewana, któż zresztą umie to robić lepiej niż Apple. Przecieki ujawniły nam właśnie ceny najnowszych dzieci firmy z Cupertino.

Co do przyszłych flagowców nic nie jest jeszcze na 100% pewne, zarówno specyfikacja, jak i wygląd mogą jeszcze zostać poddane jakimś modyfikacją, pewne wydaje się jedynie to, że jak i ich poprzednicy staną się rynkowymi hitami, rozchwytywanymi przez wielu ludzi, zarówno technologicznych zapaleńców szczerze zakochanych w marce i jej specyfice, jak i snobów chcących po prostu móc „zabłysnąć” tym co najpopularniejsze i najdroższe wśród znajomych.

Wyciek, dzięki któremu poznaliśmy ceny pochodzi prawdopodobnie od jednego z dostawców podzespołów z Hong Kongu, trzeba więc pamiętać, że kwoty podane w internecie w dolarach są sumami w przybliżeniu, przeliczonymi z chińskiej waluty. iPhone 6S będzie miał cenę podobną do iPhone’a 6, za wersję z 32GB w sprzedaży detalicznej zapłacimy 850 dolarów, wersja 64GB będzie kosztowała 980 dolarów, zostanie także wypuszczona na rynek wersja z 128GB dyskiem, ale jej cena nie jest została ujawniona (bardzo możliwe, że jej jeszcze nie ustalono). W przypadku iPhone’a 6S Plus ceny będą wynosić odpowiednio: 32GB –  980 dolarów, 64GB – 1110 dolarów i 128 GB za 1254 dolary. Jak zwykle więc koncern z nadgryzionym jabłkiem w logo nie zaproponuje nam najtańszej oferty na rynku w porównaniu do reszty konkurencji, ale i tak pewnie go podbije.

Źródło: wccftech.com.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment