Wyciekły dane użytkowników Brazzers

Stanami Zjednoczonymi wstrząsneła kolejna hakerska afera. Cyberprzestępcy ukradli dane prawie 800 tys. użytkowników serwisu Brazzers. 
Brazzers-logo

Wśród danych są imiona, adresy e-mail i niezaszyfrowane hasła użytkowników. Łupem padło 790 tys. kont. Co więcej wyciek nie dotyczył strony pornograficznej, ale połączonego z nią forum. Dane logowania były jednak takie same na obu serwisach. Media amerykańskie obawiają się możliwości szantażu – wielu użytkowników dzieliło się swoimi seksualnymi fantazjami oraz prywatnymi zdjęciami. Na razie nie wiadomo, czy hakerzy będą starali się je wykorzystać. Brazzers zapowiedziało zajęcie się sprawą i zabezpieczenie interesu swoich użytkowników. 
 
 – Jak wiemy, wycieki dotyczące forów internetowych często obejmują nie tylko dane logowania, ale też prywatne wiadomości – mówi Troy Hunt, ekspert od bezpieczeństwa w sieci cytowany przezprzez Motherboard . 
 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...