iPhone 12

Wygląd iPhone 12 na grafikach prezentuje się przecudnie

Choć do premiery przyszłorocznych smartfonów ze stajni Apple zostało jeszcze sporo czasu, w sieci pojawiają się już pierwsze grafiki koncepcyjne. Ukazują one całkiem prawdopodobny wygląd modelu iPhone 12, opracowany na podstawie przeróżnych, choć w większości wiarygodnych doniesień. Przyjrzyjmy się najnowszej wizualizacji.

iPhone 12
fot. PhoneArena

Apple stosuje mocno zachowawczo politykę dotyczącą aktualizacji stylistycznej strony obudowy iPhone’ów, iPadów oraz komputerów z rodziny Mac. Przywykliśmy już do subtelnych zmian i doceniamy nawet drobne usprawnienia. Niemniej, co kilka lat następuje pewnego rodzaju przełom. Przełom, dzięki któremu design np. iPhone’ów zmienia się nie do poznania. Następne tego typu odświeżenie będzie miało miejsce już w przyszłym roku, a przynajmniej wszystko na to wskazuje.

iPhone 12 na grafikach

Grafika jest mocno inspirowana najnowszym iPadem Pro, w przypadku którego Apple zastosowało stylistykę nawiązującą do dawniej stosowanej kanciastej bryły. Pamiętacie jeszcze iPhone’a 4, 5 oraz 5s? Właśnie na tym mogli bazować sadownicy, projektując wygląd rzeczonego iPada. Okazuje się, że całkiem możliwym scenariuszem jest wykorzystanie wspomnianego designu w przyszłorocznym smartfonie. 

iPhone 12
fot. PhoneArena

Kanciaste elementy znane z iPhone’ów sprzed lat najprawdopodobniej trafią do modelu iPhone 12. Naiwnym byłoby jednak myślenie, iż będzie to przeniesienie wyglądu 1:1. Spodziewam się raczej subtelnego nawiązania. Tak czy inaczej, dla mnie byłoby to strzałem w dziesiątkę i właśnie w ten sposób Apple może przekonać mnie do zakupu przyszłorocznego urządzenia.

Zmiany pojawią się również na froncie, ale niekoniecznie pożegnamy znienawidzonego przez wielu użytkowników notcha. Zostanie on najpewniej zredukowany do akceptowalnych wymiarów. To ma sens, ale pamiętajmy, że wszystko jest jeszcze na etapie projektowania i koniec końców, Apple może zaserwować nam zupełnie odmienną od prezentowanego renderu koncepcyjnego stylistykę.

Źródło: PhoneArena

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....