You are here
iPhone SE 2 trafi na rynek na początku przyszłego roku w cenie 399 dolarów artykuły News 

iPhone SE 2 trafi na rynek na początku przyszłego roku w cenie 399 dolarów

Zważając na źródło, istnieje duże prawdopodobieństwo co do tego, że Apple zaprezentuje smartfon iPhone SE 2 już w pierwszym kwartale 2020 roku. Mało tego, analityk Ming-Chi Kuo ujawnił sporą część specyfikacji nadchodzącego urządzenia.

iPhone SE 2
fot. Macrumors

Ming-Chi Kuo nie jest człowiekiem znikąd. To znany w branży jegomość, którego analizy związane z działaniami Apple są niemal w stu procentach trafione. Jak sądzę, nie inaczej będzie w przypadku smartfona iPhone SE 2, o którym wiemy już całkiem sporo. Najistotniejsza będzie jednak cena. To ona zaważy o przyszłym sukcesie lub porażce najtańszego telefonu z portfolio Apple.

iPhone SE 2 już w Q1 2020

Nie twierdzę, że Kuo jest nieomylny. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że lwią część jego analiz można brać za pewnik. O ile do niektórych doniesień podchodzę z rezerwą, o tyle podejrzewam, iż opis iPhone’a SE 2 jest w istocie bliski rzeczywistym cechom urządzenia. Smartfon, jeśli wierzyć analitykowi, pojawi się w ofercie Apple już na początku przyszłego roku. Koncern miałby wycenić smartfon na kwotę 399 dolarów. Jak sądzę, w Polsce cena wyniesie około 2099-2199 złotych i wiecie co? W tej kwocie otrzymamy całkiem sprawne urządzenie.

iPhone SE 2 ma otrzymać procesor Apple A13, czyli ten sam pod kontrolą którego pracują najnowsze iPhone’y 11, 11 Pro oraz 11 Pro Max. W urządzeniu znajdziemy 3 GB LPDDR4X RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci na dane użytkownika. Smartfon występujący w kolorach Space Gray, Silver oraz Red nie otrzyma wsparcia dla funkcji 3D Touch, co akurat nie powinno nikogo specjalnie dziwić. Kuo twierdzi, że Sadownicy zdecydują się na wykorzystanie konstrukcji bazującej na wyglądzie iPhone’a 8. Rozsądnie, bez niepotrzebnych udziwnień.

Reasumując — iPhone SE 2, jeśli pojawi się na rynku we wspomnianej formie, będzie tak naprawdę mocniejszą wersją iPhone’a 8 z elementami specyfikacji iPhone’a 11. Oczywiście wszystko zostanie podane w przystępnej, jak na Apple, cenie.

Czy iPhone SE 2 ma szansę na sukces? Jak myślicie?

Źródło: Macrumors

Related posts

Leave a Comment