Bose750x300

Wygodnie, mobilnie, sportowo – czyli nowa linia słuchawek Bose

Znany i ceniony producent słuchawek wprowadza do oferty aż cztery nowe modele. Sprawdźmy, czy warto się nimi zainteresować.

Bose750x300

Świetna ergonomia, więcej niż przyzwoite brzmienie i niecodzienny design – tym wyróżniają się urządzenia bose. Niestety, jakoś idzie w parze z wyższą niż standardowa ceną. Nie jest ona co prawda przesadzona, jednak zakup słuchawek tytułowego producenta potrafi lekko odbić się na finansach przeciętnego Kowalskiego. Myślę jednak, że są one tego warte. Czy to samo będzie można powiedzieć o najnowszych modelach?

QC35

Na pierwszy ogień idą tak zwane słuchawki na pałąku. Nie muszę chyba przekonywać nikogo o ich największej zalecie, czyli intymnym wyciszeniu? Konstrukcja sama w sobie zapewnia odcięcie od dźwięków. To jednak nie wystarczyło konstruktorom, którzy zdecydowali się wyposażyć słuchawki w aktywną redukcję szumów oraz specjalny systemu Bluetooth, który zapewnia czysty dźwięk. Jeśli wierzyć zapewnieniom tworów, model QC35 powinien wytrzymać aż 20 godzin ciągłego odtwarzania bez potrzeby podłączania do prądu. Tak, mówimy o modelach bezprzewodowych.

Cena: 1699 zł

QC30

Bosea

Jesteś aktywny? Nie możesz usiedzieć w miejscu, a dodatkowo kochasz słuchać muzyki? Świetnie, QC30 z pewnością przypadną Ci do gustu. Model „grający” do 10 godzin na jednym ładowaniu został wyposażony w cyfrową redukcję szumu, którą można dodatkowo regulować. Regulować redukcję szumu? Zgadza się, teraz to od was będzie zależało na ile chcecie odciąć się od dźwięków otoczenia.

Kolejnym plusem urządzenia są końcówki StayHear+, dzięki którym wielogodzinne użytkownie nie zmęczy naszego organizmu (małżowiny usznej). Przyznam, że chciałbym sprawdzić, jak rozwiązanie działa w rzeczywistości.

Cena: 1299 zł

SoundSport oraz SoundSport Pulse

Owszem poprzedni model dedykowany był osobom aktywnym, ale dopiero te słuchawki są w stanie zaspokoić „apetyt” sportowców. Dzieki specjalnej konstrukcji zapewniającej odpowiednie „trzymanie” w uchu, końcówki nie wypadają podczas np. biegów. Nie musimy martwić się też o zawilgocenia, gdyż akcesorium jest odporne zarówno na wodę, jak i pot. Wygląd? Zdjęcia mówią same za siebie – słuchawki mogą się podobać.

Boses

Czym od wersji podstawowej odróżnia się model Pulse? Jak wskazuje sama nazwa, wariant Pulse umożliwia monitorowanie pulsu, co w przypadku osób „biegających” będzie ogromną zaletą. Długość czasu pracy urządzeń na jednym ładowaniu nie jest tak dobry, jak w przypadku wcześniej wymienionych modeli, jednak 5 do 6 godzin nieprzerwanego odtwarzania wydaje się realnym do uzyskania wynikiem.

Cena: 799 zł (Pulse 999zł)

Źródło: Bose

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...