Euro 2016

Z aplikacją EURO 2016 nie umknie ci żadne spotkanie

Już dziś startuje jedno z największych wydarzeń sportowych tego roku, czyli „Mistrzostwa Europy” we Francji. Niestety nie każdy fan piłki nożnej i kibic Polskiej Reprezentacji może sobie pozwolić na systematyczne śledzenie aktualnych informacji na temat swojej ulubionej drużyny z pomocą przychodzi aplikacja „Euro 2016”.

Euro 2016

Już dziś rozpoczyna się święto każdego kibica sportowego – „Mistrzostwa Europy” w piłce nożnej we Francji. Firma „ALLPlayer Group” postanowiła ułatwić życie wszystkim miłośnikom tej dyscypliny sportu i stworzyła darmową aplikację na smartfony i tablety z systemem „Android”, dzięki której otrzymamy dostęp do pełnego kalendarza spotkań „EURO 2016”.

Użytkownik, instalując w swoim urządzeniu opisywaną apkę może liczyć na czytelny schemat rozgrywek przedstawiony w formie drzewka, szczegółowe informacje o każdej drużynie oraz pełne statystyki spotkań w każdej grupie. Funkcją o której warto wspomnieć, jest „przypominajka” gwarantująca, iż z aplikacją „EURO 2016” nie przegapimy żadnego z meczów swojej ulubionej reprezentacji. Wystarczy zaznaczyć konkretny zespół, a program o ustalonej przez nas porze automatycznie wyśle nam powiadomienie o zbliżającym się spotkaniu.

Innym ciekawym ficzerem, który tutaj znajdziemy, jest zabawa w typowanie wyników meczów, dzięki czemu możemy przewidzieć jaki zespół awansuje z grupy i kto z kim zmierzy się w finale „Mistrzostw Europy”.

Aplikacja „EURO 2016” jest dostępna do pobrania w sklepie „Google Play”.

Źródło: Allplayer.org, Play.google.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...