Playseat Slide

Wygraj każde Grand Prix w fotelu Playseat

Fani symulatorów doskonale zdają sobie sprawę z tego, że granie na klawiaturze w ten gatunek gier jest, delikatnie mówiąc, mało komfortowe. Zdecydowanie lepiej jako kontroler sprawdzi się tutaj kierownica. Aby bardziej wczuć się w rozgrywkę możemy zainwestować w inne gadżety, które sprawią, że poczujemy się jakbyśmy usiedli za sterami prawdziwego pojazdu rajdowego.

Playseat Slide

Na przeciw graczom wychodzi firma „Playseat” – holenderski producent wysokiej jakości foteli dla graczy, który istnieje już na rynku od 13 lat. Najnowsza propozycja, fotel „Grand Prix”, skierowana jest dla miłośników wyścigów „Formuły 1”. Gwarancją realistycznych doznań ma być wierne odwzorowanie prawdziwych siedzeń, które znaleźć możemy w bolidach. Jak zapewnia samo „Playseat” fotel używany jest przez profesjonalnych kierowców z wielu dyscyplin rajdów samochodowych.

Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami do symulatorów dostępnymi na rynku. Nie nastręczające trudności rozkładanie fotela oraz to, że można go dostosować do własnych potrzeb, niezależnie od wzrostu gracza jest dodatkowym atutem sprzętu. Solidna konstrukcja i pokrycie ze skóry sprawia, że model „Grand Prix” jest trwały oraz komfortowy, jeśli chodzi o jego w użytkowanie.

Sugerowana cena fotela ustalona została na kwotę 4599 zł.

Źródło: Playseat

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...