You are here
Wyprzedaż gier na Xbox – dużo interesujących ofert od Microsoftu Gry konsole 

Wyprzedaż gier na Xbox – dużo interesujących ofert od Microsoftu

Lato zaczęło się z przytupem, atakując nas wysokimi temperaturami. Teraz mamy chwilę na ochłodę, ale zapowiada się, że najbliższe tygodnie będą gorące. Przynajmniej jeżeli chodzi o produkcje, które przygotowało dla graczy Microsoft. Wystartowała letnia wyprzedaż gier na Xbox i można na niej upolować naprawdę interesujące tytuły w bardzo przyzwoitych cenach.

Wyprzedaż gier na Xbox
Wyprzedaż gier na Xbox

Wyprzedaże gier, albo jako kto woli przeceny, to coś co pojawia się w cyfrowych sklepach wyjątkowo często. Wystarczy śledzić informacje na ich stronie, a można natrafić na całkiem interesujące propozycje. Nie inaczej jest w przypadku gier, które mogą sprawdzić na swoich konsolach posiadacze Xbox’a. Microsoft wystartował z kolejna promocją, gdzie czeka na graczy dużo dobrego.

Wyprzedaż gier na Xbox

Co ofertuje tegoroczna, letnia wyprzedaż gier na Xbox? Znajdziemy w niej sporo nowości, które będą atrakcyjne przede wszystkim dla posiadaczy Xbox Live Gold, ale i użytkownicy bez aktywnej subskrypcji na tą usługę, powinni się cieszyć. Wprawdzie promocje nie są gigantyczne, ale da się na nich upolować interesujące tytuły. Przejrzeliśmy listę gier i wybraliśmy dla was kilka najbardziej interesujących. Wyprzedaż gier na Xbox trwa do 30 lipca, a oto, na co warto zwrócić uwagę.

Star Wars Battlefront II

Jeżeli jesteście maniakami Gwiezdnych Wojen, to ten tytuł zapewne macie już w swojej bibliotece. Jednak jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości w niego zagrać, teraz nadszedł na to odpowiedni moment. Produkcja została bowiem przeceniona o 60 procent i przyjdzie nam za nią zapłacić 39,99 złotych. Dziesięć złotych taniej będzie ona dostępna dla posiadaczy Xbox Live Gold. Warto pamiętać, że tytuł nastawiony jest na rozgrywkę on-line, ale może być doskonałą przygrywką przed zbliżającą się premierą Star Wars Jedi: Fallen Order. Warto to rozważyć.

Tom Clancy’s The Division 2

Kolejna część miejskiego RPG, które zebrało wokół siebie całkiem pokaźną grupę fanów na całym świecie. Tym razem przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikami w scenerii Waszyngtonu i zadbać o ogólnie przyjęty porządek. Tak samo jak w przypadku wyżej opisanego tytułu, taniej ten dostaniemy korzystają z subskrypcji Live Gold, bo za 149,99 złotych. Normalna cena została jednak obniżona do 173,99 złotych, więc dalej może być dla niektórych atrakcyjna. Przecież The Division 2 to całkiem świeży tytuł, więc warto mieć go w swojej kolekcji, nawet jeżeli jest ona w pełni cyfrowa.

Quantum Break

Zanim przyjdzie pora na Control, warto sprawdzić jak odpowiedzialne za nie studio poradziło sobie w Quantum Break. Wprawdzie tytuł ma już swoje „na karku”, ale nie oznacza to, że nie będzie to przyjemnie spędzony czas. Gracze zyskają możliwość manipulowania przestrzenią, a jednocześnie będą uczestniczyli w czymś, co przypomina wirtualny film. Teraz za Quantum Break przyjdzie nam zapłacić 28,74 złote, czyli aż żal nie skorzystać z takiej promocji.

Gears of War 4

Zanim pojawi się piąta odsłona serii, warto przypomnieć sobie jej poprzednią. Seria Gears of War to jeden z tych tytułów, który bezsprzecznie kojarzy się z konsolą Microsoftu. W produkcję można już grać korzystając z Xbox Game Pass (podobnie jak Quantum Break), ale jeżeli chcemy ją kupić, to jej cena została obniżona do 35,97 złotych. Możecie być pewni, że nie będziecie żałowali wydanych pieniędzy, a przed konsolą spędzicie długie godziny na intensywnej walce z obcymi.

Metro Exodus

O tym tytule było głośno, głównie za sprawą kontrowersji związanych z czasową wyłącznością dla Epic Store Games. Jednak posiadacze konsoli Microsoftu nie musieli się tym faktem przejmować i mogli grać w FPS’a w dniu premiery. Ci, którzy jeszcze nie mieli przyjemności spróbowania swoich sił w tym tytule, mogą teraz to nadrobić. Metro Exodus kosztuje bowiem 131,99 złotych. Warto sprawdzić, czy faktycznie było warto czekać tyle czasu na tą kontynuację.

Cyfrowa wyprzedaż gier na Xbox potrawa jeszcze dwa tygodnie, wiec warto przejrzeć bogaty katalog Microsoftu, bo być może znajdziecie w nim coś odpowiedniego dla siebie.

Nowe gry, konsole oraz PC-ty, znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Xbox / Microsoft / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment