Kholat ps4 slide

Wystartowały pre-ordery Kholat na PS4, premiera gry 8 marca!

Użytkownicy „blaszaków” w grę „Kholat” – debiutancki projekt bielskiego studia „IMGN.PRO” mogą już grać od 9 czerwca ubiegłego roku. Teraz przyszła pora na to, aby z produkcją zapoznali się również posiadacze „PlayStation 4”.

Kholat ps4 slide

Branżowe media oceniły pecetową wersję „Kholata” na 6. 5 punkta. Biorąc pod uwagę, że jest to debiutancki projekt bielskiego zespołu, twórcy powinni być z takiego obrotu sprawy zadowoleni. Cieszy również fakt, że do polskich produkcji angażowane są międzynarodowe gwiazdy pokroju Seana Beana, szerzej znanego z roli Eddarda „Ned” Starka i Boromira z ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena „Lord of the Rings” czy Mary Elizabeth McGlynn, wokalistka, której piosenki usłyszeć mogliśmy w serii gier z gatunku survival horror – „Silent Hill”.

Inspiracją do powstania gry była historia grupy dziewięciu rosyjskich studentów, którzy w trakcie wyprawy na górę Otorten zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Grę w wersji na konsolę „PS4” przed jej premierą zdobędziemy za pośrednictwem europejskiego „PlayStation Store”.

http://www.youtube.com/watch?v=jJjIz3JarPE

Za kopię gry w wersji na konsolę „PlayStation 4” będziemy musieli zapłacić 75,60 złotych, w którą wlicza się rabat przedsprzedażowy w wysokości 10%.

„Kholat” ma swoją oficjalną premierę w wersji na „PS4” 8 marca 2016.

Źródło: IMGN.PRO

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...