km 750x300 1

Wytrzymały Kruger&Matz, czyli nowy DRIVE 4

Marka Kruger&Matz dopiero od pięciu lat istnieje na naszym rynku, ale zdążyła sporo namieszać. Coraz lepsze produkty i co ważne, coraz lepsze ceny. Właśnie zadebiutował kolejny ze smartfonów sygnowany nazwą producenta – DRIVE 4.

 
km 750x300 1
Tym razem, wprowadzony do sprzedaży smartfon, nie jest przeznaczony dla każdego. I nie chodzi tutaj o ekskluzywność czy też zawyżoną cenę. DRIVE 4 to sprzęt, który przeznaczony jest do zadań specjalnych. Jeżeli często chodzicie po górach, pracujecie na wysokości albo zwyczajnie słuchawka lubi wam upadać na ziemię, warto przyjrzeć się temu cudeńku.
Pierwsze co rzuca się w oczy, to wygląd. DRIVE 4 wygląda masywnie i w porównaniu do nowych smartfonów, taki jest. Telefon waży bowiem 216 g, co nie jest może ogromnym ciężarem, ale z całą pewnością odczujemy jego obecność w kieszeni. I o to właśnie chodzi. Dodatkowo DRIVE 4 obudowany jest tak, żeby nie dostawał się do niego kurz oraz pył. Smartfon ma także normę IP67, co oznacza, że wytrzyma w wodzie do pół godziny na głębokości do jednego metra.
 
km 750x300 2
Oprócz tego, że DRIVE 4 jest odporny, ma także całkiem interesującą specyfikację. Sercem smartfona, tak jak w przypadku innych słuchawek od Kruger&Matz, jest produkt od Qualcomma. Tym razem postawiono na Snapdragona 410 (1,2 GHz), a wspiera go 1 GB RAM. Użytkownik dostaje na swoje dane 8 GB, a tą wartość można jeszcze powiększyć za pomocą karty microSD. Do niej wykorzystujemy jeden ze slotów, bo DRIVE 4, podobnie jak większość nowych słuchawek, posiada opcję dualSIM.
DRIVE 4 ma 5-calowy ekran IPS, który został wzmocniony szkłem Dragontrail. Smartfon wyposażono w dwa aparaty (8 i 2 Mpix), obsługę LTE, Bluetooth, WiFi oraz GPS, a działa pod kontrolą Androida Lollipop 5.1. Ile trzeba zapłacić za DRIVE 4? Słuchawkę wyceniono na 999 zł.
Źródło: Kruger&Matz
Fot: jw.
_____________________
Po smartfony Kruger&Matz zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....