dron

X-Bee, czyli dron od Overmaxa

Drony są już praktycznie wszędzie. Dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej firmy widzi w tym zysk i chce je produkować. Jedną z nich jest Overmax, który właśnie wypuścił swojego drona.

dronMowa o X-Bee Drone 3.1, który napędzają cztery śmigła. Dzięki nim lot będzie bardzo precyzyjny i łatwy. Jeśli dodamy do tego 6-stopniowy żyroskop, otrzymujemy zabawkę robiącą przeróżne ewolucje. Od latania na którymś z boków po efektowne beczki, czy co tam właścicielowi przyjdzie do głowy. Do drona podłączona jest kamera o matrycy zaledwie 2 MP. Nie jest ona najpotężniejsza, ale dzięki czterem śmigłom, X-Bee jest stabilny, co w jakiś sposób zniweluje niedociągnięcia kamery. Możliwość filmowania z lotu ptaka jest głównym zastosowaniem dronów. Kreatywność posiadaczy tego typu sprzętu jest bardzo, bardzo duża. W internecie jest mnóstwo śmiesznych filmików z zastosowaniem dronów.

zestaw

Razem z dronem w pudełku znajdziemy sporo dodatków. Zapasowe śmigła, konstrukcję ochronną na wirniki, co z pewnością przyda się mniej doświadczonym pilotom podczas pierwszych lotów. Otrzymujemy też trzy akumulatory, każdy o pojemności 700 mAh. Pozwalają one na utrzymanie quadcoptera w powietrze nawet przez 40 min. To nie wszystko! Overax daje jeszcze jeden, bardzo mały dodatek, a mianowicie kartę pamięci o pojemności 2GB, na której zapiszemy nagrania z kamery.

X-Bee Drone 3.1 dostępny jest u nas w sklepie pod tym adresem. Producent bardzo obficie wyposażył zestaw, co zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Wiadomo, że drony charakteryzują się krótkim czasem lotu na jednej baterii, a tutaj proszę – dostajemy trzy akumulatory. Minusem jest słaba matryca w kamerze, ale nie można mieć wszystkiego. Za te pieniądze to i tak bardzo dobry sprzęt. Myślę, że X-Bee jest odpowiednim urządzeniem dla kogoś, kto chce zacząć zabawę z podbijaniem nieba.

źródło: informacja prasowa

 ____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą dronów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...