Xbox nie będzie potrzebował stałego podłączenia do sieci

Z Raportu serwisu Ars Technica wynika, że najnowszy Xbox nie będzie potrzebował stałego połączenia z internetem. Sam Microsoft potwierdza te doniesienia.

Spekulacje na temat stałego podłączenia nowej konsoli Microsoftu do sieci nie ustępowały. Pojawiając się w lutym tego roku, zasiały niezłą panikę wśród wiernych fanów Xboxa. Na całe szczęście okazały się być tylko plotkami, które zdementował sam Microsoft.
Xbox-360-250GB-multiangle-1280px-50p-1024x819
Serwis Ars Technica opublikował e-mail, który Microsoft wysłał do wszystkich swoich pracowników. W treści napisał, że stałe połączenie Xboxa z internetem nie będzie wymagane. Jedynie w momencie gry w trybie multi-player bez internetu się nie obejdzie, ale w każdym innym przypadku, jak uruchamianie gry z płyt Blu-ray, czy w trakcie oglądania programów telewizyjnych połączenie z siecią nie będzie potrzebne.

Cały e-mail jest także potwierdzeniem tego, ze najnowszą konsolę wyposażono w wejście HDMI, które umożliwi oglądanie programów telewizyjnych poprzez przesyłanie obrazu na wyświetlacz.

źródło: Ars Technica

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...