Xbox One sygnowany logiem Stark Industries

Za nami premiera filmu Captain America: Civil War, która miała miejsce w paru krajach m.in. we Francji. Produkcja zbiera bardzo dobre noty od krytyków, a my już wkrótce przekonamy się, czy warto było na nią czekać. Wraz z sukcesem Civil War zdecydowano się na promocję filmu również przez branżę technologiczną.

Do promocji Captain America: Civil War przystąpił Microsoft, który wypuścił specjalną edycję konsoli Xbox One. Pamiętacie, w jaki sposób Tony Stark nałożył pancerz Iron Mana w drugiej części filmu poświęconemu temu bohaterowi, kiedy przyszło mu się zmierzyć z Ivanem Vanco/Whiplashem? Otóż konsola przypomina teraz złożony pancerz, przechowywany w walizce, tyle tylko że ma kolor biały. Dodatkowo sygnowana jest logiem Stark Industries, a więc wygląda tak, jakby była stworzona przez samego miliardera. Najpiękniejszą, naszym zdaniem, część konsoli Xbox One stanowi reaktor łukowy, wyglądający dokładnie tak samo jak ten, który Tony Stark ma wbudowany w klatkę piersiową. Element ten świeci, co dodaje smaczku. Również kontrolery sygnowane są przez Stark Industries i mają wbudowany mały reaktor. Całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Spytacie pewnie, za ile można tę limitowaną edycję konsoli Xbox One kupić i gdzie. Niestety, nie można. Microsoft stworzył jedynie trzy jej egzemplarze. Wyprodukowane przez francuski oddział urządzenia służyły jedynie do promocji Captain America: Civil War we Francji. Miejmy nadzieję, że specjalna edycja Xbox One Stark Industries znajdzie się w sprzedaży, nawet jako wersja limitowana. Byłby to ciekawy gadżet dla fanów komiksów, a przede wszystkich dla miłośników Starka, którzy na pewno chcieliby mieć taką konsolę w swojej kolekcji. Microsoft, co Wy na to?

 

Źródło informacji: Comicbook.com

Źródło grafiki: j.w. 

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...