You are here
Xiaomi Mi 8 oraz MIUI 10 poznamy już 31 maja artykuły News 

Xiaomi Mi 8 oraz MIUI 10 poznamy już 31 maja

Czekaliście na Xiaomi Mi 7? Jeśli tak, możecie przestać. Producent zdecydował się pominąć wspomniany model i od razu przejść do Mi 8. Urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane w drugiej połowie przyszłego tygodnia i wygląda na to, że uda mu się oczarować nie tylko fanów marki, ale również sceptyków.

CEO Xiaomi, Lei Jun potwierdził za pośrednictwem chińskiego serwisu Weibo datę premiery najnowszego smartfona z rodziny Mi, modelu Xiaomi Mi 8. Urządzenie te będzie pierwszym wyposażonym w autorską nakładę MIUI 10, na którą czekają użytkownicy smartfonów producenta. Czego możemy spodziewać się po premierze?

Xiaomi Mi 8 już 31 maja

Już tylko kilka dni dzieli nas o jednej z najważniejszych premier w tym roku. Tak, bez wątpienia Xiaomi Mi 8 należy się takowe miano, gdyż poza, jak mniemam, świetnymi możliwościami, smartfon będzie zachęcał do zakupu ceną. Ceną, która zostanie utrzymana na rozsądnym poziomie.

Xiaomi Mi 8, jeśli wierzyć plotkom, otrzyma ekran OLED o rozdzielczości Full HD+, układ Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB lub 8 GB RAM oraz podwójny aparat główny o rozdzielczości 12 Mpix, oraz 20 Mpix. To nie koniec wieści, gdyż urządzenie może zaskoczyć czymś jeszcze. Chodzi o nowy system rozpoznawania twarzy, który mógłby konkurować z Face ID od Apple.

Źródło: Weibo, Gizmochina

Related posts

Leave a Comment