You are here
Co zobaczymy na Netflix w czerwcu? artykuły News 

Co zobaczymy na Netflix w czerwcu?

Wprawdzie polski katalog filmów oraz seriali na platformie Netflix nie jest jeszcze tak gigantyczny, jak ten amerykański, ale z każdym miesiącem mamy coraz więcej propozycji w których możemy przebierać. Co więc ciekawego zobaczymy na Netflix w czerwcu?

Netflix w czerwcu

Jeżeli spodziewaliście się, że w czerwcu powróci Orange is the New Black to niestety, ale mamy złe wieści. Serial o więźniarkach nie pojawił się jeszcze w oficjalnych zapowiedziach platformy, więc przyjdzie nam jeszcze na niego trochę poczekać. Podobnie z np. piątym sezonem Brooklyn 9-9, który ostatnio został na chwilę skasowany, by później wykupiła go inna stacja. Niestety, ale tak jak w przypadku wspomnianych policjantów, to Netflix nie zawsze może być „na czasie”. Spowodowane jest to zawirowaniami licencyjnymi na różnych rynkach. Nie oznacza to jednak, że nie będzie na czym zawiesić oka w kolejnym miesiącu.

Netflix w czerwcu

Fani produkcji ze stajni Marvela są ostatnio rozpieszczani. Najpierw kina zawojowało Avengers: Infinity War, a teraz swoje trzy grosze dorzuca pyskaty najemnik, czyli Deadpool 2. W tym roku na platformie pojawił się już przecież drugi sezon Jessica Jones, a teraz przyszła pora na jej muskularnego kolegę. Drugi sezon Luke Cage pojawić ma się 22 czerwca. Z zapowiedzi wygląda na to, że będzie się działo więcej, niż w pierwszej odsłonie.

Zacznijmy jednak od początku. 1 czerwca pojawić ma się trzeci sezon You Me Her, czyli na pół obyczajowo, a na pół zabawnie o związkach. Za to mocne uderzenie czekało na nas będzie ze strony Ash kontra Martwe Zło, którego cały pierwszy sezon będziemy mogli odpalić z samym początkiem miesiąca. Tytuł zyskał wielką popularność i szkoda, że dopiero teraz zawita na Netflix.

Niewiele później pojawi się druga część szóstego sezonu W garniturach (6 czerwiec) oraz trzeci sezon Hinterland. Za to 8 czerwca zawita na platformę finałowa odsłona Sens8: Więź.

Na co jeszcze warto czekać w czerwcu?

Dla dzieci pojawi się Gdzie jest Nemo?, które już wcześniej gościło na platformie, a dla starszych widzów będzie Inferno. Już 16 czerwca będziemy więc mogli zobaczyć, jak Tom Hanks radzi sobie w ekranizacji bestsellerowej powieści Dona Browna. Pojawią się także nowe odcinki serialu Strzelec, które będą umieszczane na Netflix co piątek począwszy od 22 czerwca. Za to 29 pojawi się w całości drugi sezon Glow, czyli historii zapaśniczek, które zaczynają swoją profesjonalną karierę w świecie sportu. Pierwsza część opowieści była przyzwoitym połączeniem komedii z dramatem, więc liczymy na to, że udało się utrzymać dobrą formę.

Nie zabraknie też dokumentów. Jednym z nich będzie One Direction: This is us, a kolejnym 13 listopada: Zamachy w Paryżu. Widać więc, że jak zwykle mamy dość szerokie spektrum. Będzie więc co oglądać.

Netflix w czerwcu:

  • Ash kontra Martwe Zło sezon 1
  • Luke Cage sezon 2
  • Inferno
  • Glow sezon 2

Po nowe smartfony czy konsole, na których odpalisz Netflix, znajdziesz pod tym adresem.

Źródło: Netflix

Related posts

Leave a Comment