Mi Gaming Mouse

Xiaomi Mi Gaming Mouse — gracze mogą nieźle przyoszczędzić

Xiaomi stara się zaistnieć niemal w każdym segmencie rynku elektroniki użytkowej. Chińczycy nie pominęli nawet gamingu, w przypadku którego akcesoria są naprawdę drogie. Może właśnie ze względu na rozsądną, a nawet atrakcyjną cenę, Mi Gaming Mouse ma ogromne szanse na sukces.

Mi Gaming Mouse

Sprzęt w przeliczeniu na złotówki kosztuje jedynie 140 złotych (249 juanów). To śmieszna wręcz cena jak na akcesorium dla graczy, a właśnie do nich skierowany jest produkt. Co poza atrakcyjną ceną oferuje Mi Gaming Mouse?

Mi Gaming Mouse trafia do portfolio Xiaomi

Desing Mi Gaming Mouse może się podobać, ale w mojej ocenie jest zbyt ascetyczny dla żądnych efektownych konstrukcji graczy. Gdzieś jednak musiały znaleźć się ustępstwa w kwestii wykonania. W zamian otrzymujemy całkiem sprawny sprzęt zarządzany 32-bitowym procesorem ARM obsługującym aż cztery prędkości 125/250/500/1000. Sensor posiada czułość 7200 DPI, którą to będziemy mogli kontrolować dzięki wskaźnikowi LED. Całkiem “smacznie”.

Producent zdecydował się tutaj na zastosowanie dwóch metod łączenia z komputerem. Pierwsza to technologia bezprzewodowa, która pozwoli na wygodniejszą pracę w przypadku pracy w domu tudzież biurze. Druga opcja to połączenie przewodowe, które, jakby nie patrzeć, zagwarantuje nam brak opóźnień lub mniejszy je do minimum. Każda, nawet najdrobniejsza różnica dla gracza może oznaczać wygraną lub przegraną. Warto o tym pamiętać. Na koniec wspomnę tylko, że gadżet współpracuje z komputerami pracującymi pod kontrolą systemów z rodziny Microsoft Windows oraz jednostek z macOS od Apple.

Możliwe, że Mi Gaming Mouse trafi do Polski, jednak nie znamy dokładnej daty ani decyzji Xiomi. Pozostaje wybrać jedną z kilku alternatyw dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Źródło

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...