Xiaomi

Xiaomi wchodzi do Biedronki. Na początek w dyskoncie kupimy Redmi Note 5A

Marka Xiaomi na dobre zakorzeniła się w świadomości polskich klientów, którzy oczarowani chińską myślą techniczną promują hasło “Xiaomi lepsze”. Popularna sieć dyskontów z sympatycznym owadem w logo dostrzegła w tym szansę na zarobek, czego efektem jest wprowadzenie do sprzedaży modelu Redmi Note 5A. Początek ciekawego trendu czy jednorazowy wybryk?

Xiaomi

Biedronka, podobnie jak inne sklepy sieciowe cyklicznie wprowadza do swojej oferty promocyjne zestawy smartfonów. Przeważnie są to konstrukcje budżetowe mniej popularnych, wręcz egzotycznych producentów. Niemniej, takowe smartfony rozchodzą się jak ciepłe bułeczki wśród klientów oczekujących od urządzenia mobilnego podstawowych funkcji i niskiej ceny. Przyznam, że po “romansie” Biedronki z marką myPhone, mało prawdopodobne wydawało mi się wejście we współpracę z Xiaomi. A jednak — stało się.

Xiaomi Redmi Note 5A w Bierdronce

Zgodnie z ofertą przedstawioną w gazetce Biedronki, od 6 kwietnia w sieci sklepów będzie można nabyć smartfon Redmi Note 5A. Oczywiście akcja jest ograniczona liczbą dostępnych sztuk, które, jak mniemam, znikną z półek wyjątkowo szybko. Jeśli więc planowaliście lub planujecie zakup tytułowego modelu od Xiaomi — warto się pospieszyć i wybrać do sklepu już 6 kwietnia.

Cena została ustalona na rozsądnym poziomie 399 złotych. Nie jest to kwota najatrakcyjniejsza w zestawieniu z innymi źródłami, jednak kupujemy urządzenie z oficjalnej polskiej dystrybucji, za którą odpowiada ABC Data. Oznacza to ni mniej, ni więcej, jak możliwość skorzystania z rękojmi oraz okresu gwarancyjnego. Wspomnianych elementów często brakuje w przypadku mniej znanych sklepów.

Xiaomi

Xiaomi lepsze

Zadziwia mnie fenomen popularności Xiaomi w kraju nad Wisłą. Polacy wprost uwielbiają urządzenia producenta i wychwalają je, lekceważąc pewne wady. Otwarcie pierwszego “pełnego” salonu firmy w krakowskiej galerii handlowej przyciągnęło niewyobrażalną liczbę fanów, co pokazuje skalę zjawiska. Trzeba jednak oddać Xiaomi to, że firma naprawdę zasługuje na uznanie. Niska cena, świetne wykonanie, przyjemna dla oka nakładka na Androida oraz smaczki techniczne — to musi się udawać.

Jeśli nie uda wam się skorzystać z oferty Biedronki, pamiętajcie, że sprzęt tytułowego producenta możecie kupić też u NAS.

Źródło: Biedronka

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...