XMG z polskim dystrybutorem

„XMG” – producent laptopów oraz desktopów tworzonych z myślą o współczesnych graczach zyskał oficjalnego polskiego dystrybutora, którym została firma „Impakt”.

Główną korzyścią współpracy obu firm jest ułatwienie dostępu do sprzętu wszystkim tym, którzy zainteresowali się najnowszą serią laptopów wykorzystujących procesory „Intel i7” szóstej generacji.

Kilka słów na temat kolaboracji „XMG” z „Impaktem” zdecydował się powiedzieć Grzegorz Wójciński, Purchasing, Manager w „Impakcie”:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z jednym z najlepszych producentów komputerów dla graczy. Jako oficjalni dystrybutorzy „XMG” umożliwimy polskim graczom dostęp do gamingowych laptopów czy pecetów z najwyższej półki, dających maksymalną satysfakcję z rozgrywki”.

http://www.youtube.com/watch?v=TIAaCsCVrDk

Producent olbrzymią wagę przykłada do innowacyjności swojego sprzętu, dzięki czemu mamy gwarancję, iż do naszych rąk trafią urządzenia najwyższej klasy. Dodatkowo chwali się, że gracz, bez względu na wymagania jakie ma interesujący go tytuł, może liczyć na to, iż laptopy i desktopy firmy „XMG” go nie zawiodą.

„XMG” oprócz tworzenia oraz udoskonalania swoich produktów sukcesywnie od lat przyczynia się również do rozwoju branży gamingowej. Jakby tego było mało wspiera e-sportowców i bierze czynny udział w organizacji wielu eventów dla graczy. Ostatnio odwiedzili październikowe targi „Poznań Game Arena 2015”.

Źródło: XMG

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...