Yaiba i Atelier – Premiery w Wydawnictwie Techland

Portfolio Wydawnictwa Techland poszerzyło się o dwie nowe produkcje – Yaiba: Ninja Gaiden Z na konsole Xbox360 i PS3 oraz Atelier Escha & Logy: Alchemist of the Dusk Sky w wersji na PlayStation 3.

Yaiba: Ninja Gaiden Z to kontynuacja jednej z bardziej popularnych serii gier z gatunku hack’and’slash. W produkcji pod opiekę dostajemy Yaibę Kamikaze, wyszkolonego zabójcę należącego niegdyś do potężnego klanu ninja, z którym nie było mu po drodze. Yaiba wyzwany na pojedynek przegrywa i odnosi poważne rany. Za sprawą nowej technologii udaje mu się wrócić do życia, dzięki czemu ma szansę na zemstę na swoim oprawcy – Hayabusie. Na wendetę musi jednak poczekać do czasu, aż się nie rozprawi z inwazją zombie. Twórcy zdecydowali się do rozgrywki wpleść nieco absurdalnego humoru, przez co tytuł przypomina inną produkcję, a mianowicie Deadpoola. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, natomiast grafika stylizowana jest na komiksową.

http://www.youtube.com/watch?v=sSAbvLMFEBE

Jeśli chodzi o drugą premierę to mamy tutaj do czynienia z tytułem przeznaczonym na platformę PlayStation 3. W grze pokierujemy losami Eschy Malier, piętnastoletniej dziewczyny pragnącej specjalizować się w tajemnej sztuce alchemii oraz Logix’a Fiscario, osiemnastoletniego młodzieńca biegłego w sztuce alchemicznej, jak i walce wręcz. Grę charakteryzuje ponad sto godzin rozgrywki oraz jedenaście różnych zakończeń możliwych do uzyskania w zależności od wyboru postaci. Naszym zadaniem jest m. in. poszukiwanie rzadkich składników, dzięki którym będziemy mogli wyprodukować nowe przedmioty rozwijając przy tym własne labolatorium alchemiczne.

http://www.youtube.com/watch?v=MJYGHpNNkPU

Na temat nowych gier w ofercie wypowiedział się Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland:

Dzięki porozumieniu zawartemu z firmą Tecmo Koei na polski rynek trafiają dwie wyjątkowe produkcje: Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky oraz YAIBA: Ninja Gaiden Z. To dwie zupełnie różne od siebie produkcje, które z pewnością zadowolą graczy poszukujących oryginalnych tytułów.”.

 Sugerowana cena Yaiby ustalona została na 189,90 zł, natomiast Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky dostępne jest w sprzedaży za kwotę 179.90 zł.

Więcej o wyżej wymienionych produkcjach dowiecie się na fan page’u Wydawnictwa Techland.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...