yanosi750x300

Yanosik pomoże autostopowiczom – nowa aplikacja od Neptis

Yanosika nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To najpopularniejsza aplikacja służąca wymianie informacji o kontrolach drogowych, fotoradarach, inspekcji oraz innych utrudnieniach na trasie. Twórcy postanowili wykorzystać wspomnianą popularność programu i stworzyli nową aplikację – Yanosik Autostop. Czym jest i jak może pomóc? Sprawdźmy…

yanosi750x300

Głównym zadaniem tytułowej aplikacji jest możliwość prostej komunikacji na linii: autostopowicz-kierowca. Chcąc skorzystać z dobrodziejstw rozwiązania należy pobrać z Google Play aplikację Yanosik Autostop i zalogować się za jej pośrednictwem do swojego konta na Facebooku. Niestety, nie każdy posiada konto na wspomnianym serwisie społecznościowym, więc mamy nadzieję, że kolejna wersja programu umożliwi inne metody logowania. Z drugiej jednak strony, dzięki weryfikacji poprzez FB możemy łatwo sprawdzić, kto właściwie chce wsiąść z nami do auta.

autostop166x333

Użytkownik potrzebujący transportu powinien zgłosić w aplikacji docelowy punt podróży, zaś program sam określi miejsce, w którym ten znajduje się obecnie. Do pełnej funkcjonalności Autostopu potrzebni są jeszcze kierowcy. Nadchodząca aktualizacja Yanosika zostanie wyposażona w możliwość włączenia opcji Autostop, dając tym samym sygnał chęci do pomagania „podróżnikom”.

Mimo, iż sam nie należę do grupy autostopowiczów, pomysł przypadł mi do gustu. Co prawda  nie jest to pierwszy tego typu projekt, lecz propozycja od Neptis ma jedną bardzo ważną zaletę, której pobawieni byli poprzednicy. Mowa o dużej bazie użytkowników, która w godzinach szczytu wzrasta do poziomu 70 tyś userów.

Gorąco zachęcamy do wypróbowania aplikacji Yanosik Autostop, która jest dostępna w sklepie Google Play za darmo.

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...